İçeriğe geç

Turkcell Telefon Dökümü Nasıl Alınır?

  Turkcell, Türkiye merkezli  çalışan bir gsm operatörüdür. GSM, 2G, 3G, 4G ve 4.5G hizmetleri mevcuttur. Turcell müşterilerinez kaliteli hizmet sunabilmek için çalışmaktadır. Yüksek çekim gücü ve sunduğu diğer hizmetlerdeki sorunsuz hizmet anlayışı ile tercih edilen bir operatördür. Turkcell müşterisi iseniz sorun yaşamanız durumunda hemen çözüm yoluna gidilir. Bunun için Turkcell hatlı telefonunuzdan sadece 532’yi tuşlayarak ister sesli yanıt sisteminden isterseniz canlı müşteri temsilcisiyle görüşerek işlemlerinizi kolayca halledebilirsiniz. Diğer operatörler ve sabit hatlardan aramak istiyorsanız;  5325320000’ numarasını arayabilirsiniz.

  Turkcell faturalı hat sahipleri uygun fiyat ile yüksek kalitede hizmet alabilmektedirler. Faturalı hat kullanmayı tercih edenler için faturalarını takip etmeleri konusunda bazı kolaylıklar sunulmuştur. Makalemizin devamında bu detayları bulabilirsiniz.

  Turkcell Telefon Dökümü Nasıl Alınır?

  Turkcell faturalı hat kullanıcıları faturalarının detayına ulaşma imkanına sahiptir. Fatura dökümü ile ödeme yapacakları kalemleri görerek yaptıkları harcama miktarını görebilirler. Kullanım detaylarını inceleyebilmek bu anlamda önemlidir. Güncel faturanıza ait fatura dökümünü görmek istiyorsanız aşağıda anlatacağımız yöntemi kullanabilirsiniz. Oldukça kolay ve hızlıdır. İşlem için aşağıdaki adımları eksiksiz ve doğru bir şekilde yapmanız gerekir.

  • Turkcell telefon dökümünüzü almak için önce turkcell.com.tr sayfasına giriş yapın. Bunun için aşağıdaki bağlantıya tıkayabilirsiniz.

  Turkcell resmi internet sitesine gitmek için tıklayınız.

  • Ana menüde bulunan İşlem Merkezi seçeneğine gelin.
  • Açılan ekranda “Faturalarım” altında yer alan “Fatura Analizi” seçeneğine tıklayın.
  • Önünüze gelen ekranda güncel fatura detayınızı görebilirsiniz.
  • Güncel fatura detayı dışında son altı aya ait faturalarınızı da detayları ile birlikte inceleyebilirsiniz.

  Bu yöntemle hangi bilgilere erişebilirsiniz?

  • Faturalarınız arasından seçtiğiniz fatura döneminin Özet, Analiz ve Detay tablarına erişebilirsiniz.
  • Özet bölümünde kullanım özetinizi kullanabilirsiniz.
  • Analiz bölümünde konuşma istatistiklerinizi
  • Detay bölümünde hattınızla yaptığınız iletişim işlemlerini ve tutarlarını ayrıntılı bir şekilde görebilirsiniz.

  Turkcell Kullanım detaylarınızı incelemek için tıklayın.

  Turkcellde basılı fatura isteme hakkınız vardır. Bu işlem için cüzi bir miktar talep edilir. Eğer elektronik posta olarak alırsanız ücret talep edilmez.

  Bu yöntem ile sadece güncel değil son altı aya ait faturalarınızı görme imkanınız vardır. Bu sebeple aklınıza takılan konularda geriye dönük bir inceleme yapabilmeniz sağlanır.