İçeriğe geç

Turkcell Cihaz Puanı Sorgulama

  Taksitle telefon, bilgisayar gibi elektronik aletlerin satışı yasaklanınca, gsm operatörleri cihaz alımını kolaylaştırmanın bir yolunu buldu. Kampanyalar yaparak taksitli cihaz alınabilmesinin önünü açtı. Kampanyalardan faydalanarak cihaz alabilmek için müşteri puanları dikkate alınıyor. Bu puan müşterinin gsm hattı ile ilgili alışkanlıklarını inceleyerek veriliyor. Ödeme düzeni, kullandığı paketler gibi ayrıntılar incelenerek puan hesaplanıyor. Taksitle cihaz almak istiyorsanız operatörünüzün size verdiği puanı öğrenmeniz gerekiyor. Bu puan fazla olursa istediğiniz gibi bir cihaz seçebiliyorsunuz. Puanın miktarına göre size sunulan limit artıyor yada azalıyor.

  Turkcell Cihaz Puanı Sorgulama İşlemi Nasıl Yapılır?

  Turkcell cihaz puanı sorgulamanızda kaç puan çıkarsa o civarda bir cihaz alabilirsiniz. Mesela 2000 puanınız var. 2000 TL değerinde bir cihaz alabilirsiniz. Almak istediğiniz cihaz daha pahalı ise üstünü ödemeniz gerekir. Peşin yada kredi kartı ile ödenebilir.

  • Müşteri Hizmetlerini Arayarak Turkcell Cihaz Puanı Sorgulama
  • Turkcell Mağazasına Giderek Turkcell Cihaz Puanı Sorgulama

  Müşteri Hizmetlerini Arayarak Turkcell Cihaz Puanı Sorgulama

  Müşteri hizmetlerini arayarak Turkcell hattınıza ait cihaz puanınızı öğrenebilirsiniz. Mevcut puanınızı sorgulayarak öğrenmek istiyorsanız aşağıdaki Turkcell müşteri hizmetleri hattını aramanız gerekir.

  Turkcell Müşteri Hizmetleri Hattı : 0532 532 00 00

  Müşteri hizmetlerini aramanız durumunda cihaz puanı ne kadar öğrenebilirsiniz. Ayrıca hangi model telefonu aylık faturanıza ek olarak satın alabileceğinizi öğrenebilirsiniz.

  Turkcell Mağazasına Giderek Turkcell Cihaz Puanı Sorgulama

  Size en yakın Turkcell mağazasına giderek bu konuda yardım isteyebilirsiniz.

  En yakın Turkcell mağazasını bulabilmek için buraya tıklayabilirsiniz.

  İlgili sayfadan bulunduğunuz il ve ilçeye göre sorgulama yaparak size yakın olan mağazaları görebilirsiniz. Turkcell mağazasında çalışan görevliler size bu konuda yardımcı olabilirler. Ayrıca alabileceğiniz cihazları ayrıntılı olarak öğrenebilirsiniz.

  Turkcell Cihaz Alma Şartları Nelerdir?

  En önemli şart faturalı hat sahibi olmaktır. Turkcell’den puanlarınız ile cihaz alabilmek için hattınızın faturalı olması gerekir. Faturasız hat sahipleri bu kampanyadan faydalanamazlar. Turkcell faturalı hat sahipleri faturalarını düzenli olarak yatırmaları durumunda puan biriktirebilir. Ayrıca kullandıkları servisler ve paketler de onlara puan olarak geri döner. Turkcell cihaz puanının az olması durumunda istenen seviyede cihaz alınamayabilir. Ancak fazla gelen ücreti siz ödeyebilirsiniz.