İçeriğe geç

Ty Ekspress Kargo Sorgulama

  Trendyol Express, tecrübeli ekibi ile müşterilerine kaliteli hizmet sunar. Teslimat işinde müşteri memnuniyetini öne alır ve eğitimli personelleri ile birlikte sorunsuz ve kaliteli teslimat yapılmasını sağlar. Trendyol Ekspress 2018 yılında deneyimli kadrosuyla hizmet vermeye başlamıştır. Tüm müşterilerine e-ticaret sektöründe güvenli alışveriş yapılabileceğini göstererek güven duyulmasını sağlamaktadır. Müşteri memnuniyetini en yüksek seviyede tutmak ve devam ettirmek için çalışır. 81 ilde hizmet vermektedir. Dağıtım ağını sağlam tutarak sorunsuz hizmet vermeyi amaçlar.

  Neden Trendyol Ekspress Tercih Edilmeli?

  Hızlı ve sorunsuz teslimat yapmak için çabalar ve fark yaratır.

  • Hızlı ve Güvenli
  • Tecrübeli Saha Ekipleri
  • E-Ticaret Odağında
  • Çözüm Odaklı

  Satın aldığınız ürününüz Trendyol Express tarafından teslim alındıktan sonra size mesaj gönderilir. Gönderilen mesaj gönderinin hangi gün teslim edileceğini bildirir. Eğer ayrıntılı bilgi almak isterseniz 0850 759 15 15 numaralı çağrı merkezini arayabilirsiniz. Ne zaman teslim alabileceğinizi bu yolla öğrenebilirsiniz.

  Ty Ekspress Kargo Sorgulama Nasıl Yapılır?

  Gönderinizin durumunu öğrenmek için kargo sorgulama yapabilirsiniz. Bunun için kullanabileceğiniz yöntemler şu şekildedir:

  • İnternet sitesi üzerinden Ty Ekspress Kargo Sorgulama
  • Müşteri Hizmetleri Numarasını Arayarak Ty Ekspress Kargo Sorgulama

  İnternet sitesi üzerinden Ty Ekspress Kargo Sorgulama

  Trendyol Ekspress kargoya teslim edilen gönderinizin nerede olduğunu öğrenmek için Trendyol’un resmi internet sitesini kullanabilirsiniz. Mesaj ile size bildirilen kargo teslimat numarasını kullanarak sorgulama yapabilirsiniz. Aşağıdaki bağlantıdan Ekspress Kargo Sorgulama sayfasına ulaşabilirsiniz.

  Trendyol Ekspress Kargo resmi internet sayfası için tıklayınız.

  Gönderim Nerede? başlığının altında bulunan kutuya takip numaranızı girerek sorgulama yapabilirsiniz.

  Müşteri Hizmetleri Numarasını Arayarak Ty Ekspress Kargo Sorgulama

  0850 759 15 15 numaralı hattı arayarak müşteri hizmetlerinden bilgi alabilirsiniz. Sizden takip numaranız istenir.

  Kargonuz kapınıza geldiğinde evde değilseniz, telefonunuza mesaj gönderilir. Gönderiniz ertesi gün tekrar adresinize getirilir. Gönderinizi teslim alırken kimliğinizi göstermeniz gerekir. Eğer gönderinizi geleceği tarihte alamayacaksanız müşteri hizmetlerini arayarak ileri bir tarihte gelmesi için talepte bulunabilirsiniz. Sesli yanıt sistemi üzerinden Randevu talebinizi oluşturabilirsiniz. Ayrıca e posta atarak talebinizi iletebilirsiniz. [email protected] adresine e-posta atabilirsiniz. Eğer gönderi takip numaranıza ulaşamıyorsanız, size gönderilen mesaja göz atabilirsiniz. Burada takip numarasını bulabilirsiniz.