İçeriğe geç

Trendyol Express Kargo

  Trendyol Express Kargo, sektöründe tecrübeli saha ekipleri ile teknolojinin gücünü bir araya getirerek müşterilerine en üst kalitede teslimat deneyimi sunar. Tercih edilen bir kargo şirketidir. Özellikle Trendyol üzerinden yapılan alışverişlerde ürünleriniz bu kargo firması ile adresinize gelir.

  Trendyol Express Kargo Neden Tercih Edilmelidir?

  Trendyol Express Kargo’yu tercih etmeniz için aşağıdaki noktaları size sunabiliriz.

  • Hızlı ve Güvenli
  • Tecrübeli Saha Ekipleri
  • E-Ticaret Odağında
  • Çözüm Odaklı

  Satın aldığınız ürününüz Trendyol Express tarafından teslim alındıktan sonra size mesaj gönderilir. Gönderilen mesaj gönderinin hangi gün teslim edileceğini bildirir.

  Trendyol Express Kargo ile İlgili Bazı Detaylar

  • Kargonuz kapınıza geldiğinde evde değilseniz, telefonunuza mesaj gönderilir. Gönderiniz ertesi gün tekrar adresinize getirilir.
  • Gönderinizi teslim alırken kimliğinizi göstermeniz gerekir.
  • Eğer gönderinizi geleceği tarihte alamayacaksanız müşteri hizmetlerini arayarak ileri bir tarihte gelmesi için talepte bulunabilirsiniz. Sesli yanıt sistemi üzerinden Randevu talebinizi oluşturabilirsiniz.
  • Ayrıca e posta atarak talebinizi iletebilirsiniz. [email protected] adresine e-posta atabilirsiniz.
  • Eğer gönderi takip numaranıza ulaşamıyorsanız, size gönderilen mesaja göz atabilirsiniz. Burada takip numarasını bulabilirsiniz.
  • Adres değişikliği talep edebilirsiniz. Bunun için size gönderilen mesajda bulunan ‘Gönderi İşlemleri’ alanından talep oluşturabilirsiniz. Ayrıca çağrı merkezini arayabilirsiniz.

  Trendyol İş Ortağı Olmak

  İki farklı başvuru seçeneği vardır. Birisi taşıyıcı olmaktır. Taşıyıcı olmak isteyenler trendyol.com üzerinden satılan ürünlerin müşterilere teslimatını sağlar. Diğeri toplayıcı olmaktır. Toplayıcı olmak isteyenler trendyol.com üzerinden satılan ürünleri satıcılardan toplar.

  Buraya tıklayarak Trendyol iş ortağı olmak için form doldurabilirsiniz.

  Trendyol Express Kargo Takibi Nasıl Yapılır?

  İnternet sitesi üzerinden Trendyol Express Kargo Takibi

  Trendyol Ekspress kargoya teslim edilen gönderinizin nerede olduğunu öğrenmek için Trendyol’un resmi internet sitesini kullanabilirsiniz. Mesaj ile size bildirilen kargo teslimat numarasını kullanarak sorgulama yapabilirsiniz. Aşağıdaki bağlantıdan Ekspress Kargo Sorgulama sayfasına ulaşabilirsiniz.

  Trendyol Ekspress Kargo resmi internet sayfası için tıklayınız.

  Gönderim Nerede? başlığının altında bulunan kutuya takip numaranızı girerek sorgulama yapabilirsiniz.

  Müşteri Hizmetleri Numarasını Arayarak Trendyol Express Kargo Takibi

  0850 759 15 15 numaralı hattı arayarak müşteri hizmetlerinden bilgi alabilirsiniz. Sizden takip numaranız istenir.