İçeriğe geç

UPS Pasaport Takip

  Pasaport başvurusu yapan vatandaşların başvuruları kabul edildiğinde hazırlanan pasaportlar kargo ile gönderilir. Böylece vize başvurusu yapanların pasaportları ellerine ulaşır. UPS kargo ile gönderilen pasaportunuzun durumunu sorgulamak için kullanabileceğiniz yöntemleri makalemizde bulabilirsiniz.

  UPS Pasaport Takip İşlemi Nasıl Yapılır?

  UPS pasaport takip işlemi için aşağıdaki yöntemleri kolaylıkla kullanabilirsiniz.

  • UPS Kargo Resmi İnternet Sitesi Üzerinden UPS Pasaport Takip
  • UPS Kargo Şubesine Giderek UPS Pasaport Takip
  • UPS Mobil Uygulaması Üzerinden UPS Pasaport Takip
  • UPS Kargo Müşteri Hizmetlerini Arayarak UPS Pasaport Takip

  UPS Kargo Resmi İnternet Sitesi Üzerinden UPS Pasaport Takip

  Yapılan vize başvuruları sonrası onaylanan başvuruların sahiplerine pasaportları kargo yolu ile gönderilir.  Eğer UPS kargo aracılığı ile elinize ulaşacaksa sorgulama yapmak için UPS pasaport başvuru sorgulaması yapmanız gerekir. Ups kargo ile gelecek olan pasaportunuzu sorgulamak için başvuru tarihinizi ve başvurduğunuz konsolosluğu seçerek sorgulama yapabilirsiniz. Bunun için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

  Pasaport sorgulama sayfası için tıklayınız.

  UPS Kargo Şubesine Giderek UPS Pasaport Takip

  UPS kargo şubelerine ulaşarak UPS Kargo Pasaport takip durumunu sorgulamak için yardım isteyebilirsiniz. Adres bilgisini kullanarak ilgili UPS kargo şubesine ulaşabilirsiniz.

  UPS kargo şubelerini sorgulamak için buraya tıklayınız.

  Ayrıca şube sorgulaması yaparak bulunduğunuz ildeki ilgili UPS Kargo şubesini arayarak bilgi alabilirsiniz. Telefon numarasını sorgulama yaptığınız ekranda bulabilirsiniz.

  UPS Mobil Uygulaması Üzerinden UPS Pasaport Takip

  Mobil uygulama üzerinden takip numaranızı kullanarak UPS Kargo Pasaport takip işleminizi yapabilirsiniz. Öncelikle aşağıdaki bağlantıları kullanarak telefonunuza uygun olan mobil uygulamayı indirmeniz gerekiyor. Daha sonra uygulama içinde pasaport takip kısmına ulaşmalısınız.

  Google Play – UPS mobil uygulamasını indirmek için tıklayınız.

  App Store – UPS mobil uygulamasını indirmek için tıklayınız.

  UPS Kargo Müşteri Hizmetlerini Arayarak UPS Pasaport Takip

  UPS Kargo Türkiye ofisine ait müşteri hizmetleri numarası aşağıdaki gibidir. Bu numarayı arayarak konuyla ilgili destek alabilirsiniz.

  Müşteri Hizmetleri ve faks numarası : (212) 409 06 10 ve (212) 409 06 22

  Bu numaraları arayarak yada faks göndererek iletişim kurabilir ve pasaportunuzla ilgili takip işlemi yapabilirsiniz. Size nasıl bilgi alabileceğinizi yada pasaportunuzun nerede olduğunu bildireceklerdir.