Yemekmatik yemek kartı kullanan kişiler bakiyelerinin ne kadar olduğunu öğrenmek için neler yapmaları gerektiğini merak etmektedirler. Yemekmatik yemek kartı kullanan kişiler için makalemizde bakiye öğrenme hakkında bilgiler vereceğiz.

Yemekmatik Yemek Kartı Bakiye Öğrenme Nasıl Yapılır?

Eğer çalıştığınız firmada yemekmatik yemek kartı kullanılıyorsa ve bakiyenizi öğrenmek istiyorsanız makalemiz sizin faydalı olacaktır. Yemekmatik kart üzerinden yaptığınız harcamalardan sonra ne kadar bakiye kaldığını öğrenmeniz iyi olacaktır. Bakiyenizi öğrenmek oldukça kolay ve basittir. Kartınızın bakiyesini öğrenmek için önce ilişkilendirme işlemini yapmanız gerekir.

Yemekmatik Kart ilişkilendirme işlemi için yapılacaklar şöyledir:

  • Yemekmatik resmi internet sayfasına giriş yapın.

Yemekmatik Yemek Kartı resmi internet sitesine gitmek için tıklayınız.

  • Sonra sitede bulunan ‘Kart Aktifleştir’ seçeneğine tıklayın. Aşağıdaki bağlantıya tıklayarak kart aktifleştirme sayfasına ulaşabilirsiniz.

Kart aktifleştirme sayfasına ulaşmak için tıklayınız.

  • Sizden istenen bilgileri girerek kart aktifleştirme işlemini bitirin.

Bu işlemden sonra bakiye sorgulama işlemi için gerekli adıma geçebilirsiniz.

Yemekmatik bakiye sorgulama işlemi için yapacaklarınız şu şekildedir:

İlişkilendirdiğiniz cep telefonu numaranız ile 0850 988 99 99 numaralı telefona, ‘’Bakiye’’ yazıp boşluk bıraktıktan sonra kartınızda bulunan ‘’son 6’’ rakamı yazarak mesaj gönderin.

Mesaj gönderdikten sonra, kartınızda bulunan bakiye bilginiz size iletilecektir. Örnek mesaj metni şu şekildedir: Bakiye 181818

Yemekmatik Yemek Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

Firmanızın çalışanları için yemekmatik kart almaya karar verdiyseniz, ya da üye işyeri olmak istiyorsanız yapmanız gerekenler ise şu şekildedir:

  • Yemekmatik kartın resmi internet sayfasına girdikten sonra üye işyerleri sekmesine tıklayın.
  • Üye işyeri olmak istiyorum seçeneğine tıklayın ve gerekli yerleri eksiksiz ve doğru olarak doldurarak başvuru yapın.

Formu doldurup gönderdikten sonra yetkililer başvurunuzu dikkate alarak sizin ile iletişime geçeceklerdir. Daha sonra gerekli adımları sizin için takip ederek üye işyeri olmanızı sağlayacaklardır.

Yemekmatik Yemek Karta Para Yükleme İşlemi Nasıl Yapılır?

Bu işlem için Yemekmatik Karta ait resmi web sitesinin sağ üst kısmında yer alan ‘’Sisteme Giriş’’ bülümüne tıklayın ve sisteme giriş yapın. Daha sonra yemekmatik kartına istenen miktarda ödeme yapılabilir.

Yemekmatik Yemek Kartı resmi internet sitesine gitmek için tıklayınız.