İçeriğe geç

Yemekmatik Kartı Geçen Yerler

  Yemekmatik kartı kullanan kişilere büyük avantajlar sağlamaktadır. Özellikle işverenler bu konuda oldukça kazançlı çıkmaktadırlar. %100’e varan vergi avantajı sağlayan bu kartlar ile hem çalışanlar mutlu olur, hem de işverenler. Öğle yemeği sorunsalını ortadan kaldırırken gelir vergisinden ve diğer vergi kalemlerinden muaf olurlar. Firmalar bu kartı tercih ederek çalışanlarının öğle yemeği ihtiyaçlarını giderebilirler. Yemek ücretini nakit ödemek yerine kart ile ödeyerek daha kolay muhasebe tutabilirler. Çalışanlar istedikleri yerden istedikleri gibi yemek yiyebilirler. Yemekmatik yemek kartı ile işletme maliyetlerini azaltırken vergi avantajı sağlarsınız. Yemekmatik geniş bir üye işyeri ağına sahiptir. Bu sayede nerede yemek yenecek konusunda sorun yaşanmaz. Ödeme kolayca yapılır.

  Yemekmatik Kartı Geçen Yerler Nerelerdir?

  Yemekmatik yemek kartı kullanım alanı geniş bir karttır. Üye işyeri ağı oldukça geniş ve çeşitlidir. Bu yüzden nerede kullanılacağını, nasıl kullanılacağını ve ödeme konusunda sorun yaşama korkusunu unutun. Bu kart ile kolay ve pratik bir şekilde öğle yemeği sorunsalını çözüme kavuşturursunuz. Yemek matik yemek kartı ile restoran ve kafelerde istediğiniz gibi harcama yapabilirsiniz. Kartınızın bakiyesi dahilince kolayca ödemenizi yapabilirsiniz. Yemek matik yemek kartı yanınızda olmasa bile ödeme yapabilirsiniz. Ayrıca metropol karta ait mobil uygulaması ile takibini yapmanız mümkündür.

  Yemekmatik yemek kartının geçtiği yerleri öğrenmek için resmi internet sayfasında bulunan sorgulama sayfasını kullanabilirsiniz. Bu sorgulama sayfasına aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

  Yemekmatik yemek kartı geçen yerleri öğrenmek için tıklayınız.

  Yemekmatik Yemek Kartının Çalışanlar İçin Avantajları Nelerdir?

  Yemek matik yemek kartının işverenler açısından olduğu gibi, çalışanlar açısından da pek çok avantajı vardır. Bu avantajları aşağıda sizin için sıralıyoruz.

  • Kredi kartı kullanılan tüm restoran ve kafelerde bakiyelerini özgürce harcayabilirler.
  • Anlaşmalı üye marketlerinde bakiyelerini özgürce harcayarak gıda alışverişi yapabilirler.
  • Dönemsel promosyon ve işbirlikleri ile çalışanları ile avantaj yakalayabilir.
  • Metropol Card Kullanıcı mobil uygulaması ile bakiyelerini görüntüleyebilir, harcama detaylarını inceleyebilir.
  • Kartsız işlem yapma özelliği ile kartları yanlarında olmasa bile özgürce bakiyelerini harcayabilir.
  • Yemekmatik sektörde yeni bir firmadır bu sebeple mobil uygulaması halen geliştirilme aşamasında olup mobil uygulaması ve sadakat programı bulunmamaktadır.