İçeriğe geç

Yeşilkar Kargo Takip

  Yeşilkarkargo 25 yıllık kargo ve Lojistik deneyimi ile profesyonel, müşteri memnuniyeti odaklı hizmet veren uzman ekibi ile son 2 yıldır tahsilatlı kargo sektöründe geliştirdiğimiz projelerle emin adımlarla yoluna devam etmektedir. Instagram & facebook gibi sosyal ağ üzerinden satış yapan müşterilere verilen güven ve kaliteli hizmet ile her yeni gün yeni projelerle kendini geliştirmekte ve müşteri memnuniyet esaslı çalışmaktadır. Yeşilkar Kargo ile müşteriler kolay gönderim yapma ve takip etme hizmeti alabilirler. Bunların dışında verilen farklı hizmetlerde mevcuttur. Gönderilerin nasıl takip edeceğini bilmeyen Yeşilkar müşterileri makalemizin devamında bu konu ile ilgili bilgilere ulaşabilir.

  Yeşilkar Kargo Takip İşlemi Nasıl Yapılır?

  Yeşilkar Kargo Takip işlemi için kargo firmasının resmi internet sitesini kullanmak mümkündür. Bu yöntem ile kolayca kargo takibi yapılabilir. Bireysel ve kurumsal müşteriler için ayrı ayrı kargo takip sorgulama sayfası oluşturulmuştur. Kendisine kargo gönderilen yada bir yakınına kargo gönderen bireysel müşteriler aşağıdaki bağlantıyı kullanarak pratik bir şekilde sorgulama yapabilirler.

  Yeşilkar Kargo Bireysel Sorgu için buraya tıklayınız.

  Burada sizden istenen kargo takip numarasını girerek kolayca kargonuzun nerede olduğunu öğrenebilirsiniz.

  Kurumsal müşteriler ise aşağıdaki bağlantıdan ilgili sayfaya ulaşabilirler. Size verilen giriş bilgileri ile sisteme giriş yapmanız gerekir.

  Yeşilkar Kargo kurumsal sorgulama sayfası için buraya tıklayınız.

  Yeşilkar Kargo Sunulan Hizmetler

  Yeşilkar Kargo’nun sunmuş olduğu hizmetler aşağıda listelenmiştir. Sizde bu hizmetlerden birisini almak isterseniz Yeşilkar Kargo’yu arayabilirsiniz.

  • KAPIDA ÖDEME ile ister kredi kartı ister nakit olarak tahsilatlarınız gerçekleştirilir ve 24 saate kadar ödemeniz hesabınıza yanstılır.
  • TAHSİLATSIZ YURTİÇİ ile gönderiler en uygun fiyatlarla Türkiye geneli dağıtım ve teslimatı sağlanır.
  • YURTDIŞI KAPIDA ÖDEME ile ALMANYA – HOLLANDA – BELÇİKA – AVUSTURYA – LÜKSEMBURG ülkelerine kapıda ödeme en hızlı şekilde yapılmaktadır.
  • YURTDIŞI TAHSİLATSIZ
  • TAHSİLATLI DAĞITIM ile kapıda ödeme yöntemi ile ister kredi kartı ister nakit olarak tahsilatlarınız gerçekleştirilir ve 24 saate kadar ödemeniz hesabınıza yanstılır.

  Yeşilkar Kargo İletişim Bilgileri

  Yeşilkar Kargo’ya ait merkez iletişim bilgileri aşağıda verilmiştir. Adres, telefon, faks ve e-posta bilgilerine buradan ulaşabilirsiniz.

  Abdurrahman Nafiz Gürman Mahallesi,Muratlı Sokak,No:15/A Merter / Güngören / İSTANBUL

  Tel : 0552 243 4026

  Fax: 0212 516 40 26

  [email protected]