İçeriğe geç

Ziraat Bankası Hesabımdaki Parayı Öğrenme

  Ziraat Bankası müşterisi iseniz hesabınızda bulunan parayı öğrenebilmek için kullanabileceğiniz birkaç yol vardır. Bu yolları makalemizde ayrıntılı olarak inceleyeceğiz.

  Ziraat Bankası Hesabımdaki Parayı Öğrenme

  • Banka Şubesine Giderek Ziraat Bankası Hesabımdaki Parayı Öğrenme
  • ATM Cihazından Ziraat Bankası Hesabımdaki Parayı Öğrenme
  • İnternet Şubesinden Ziraat Bankası Hesabımdaki Parayı Öğrenme
  • Müşteri Hizmetlerini Arayarak Ziraat Bankası Hesabımdaki Parayı Öğrenme
  • Sms ile Ziraat Bankası Hesabımdaki Parayı Öğrenme

  Banka Şubesine Giderek Ziraat Bankası Hesabımdaki Parayı Öğrenme

  Ziraat Bankasında bulunan bakiyenizi öğrenebilmek için banka şubesine gidebilirsiniz. Bunun için hangi şubeye gittiğinizin bir önemi yoktur. Hesabınızı açtığınız şube olma şartı yoktur. Size en yakın Ziraat Bankası şubesine giderek banko görevlisinden hesabınızdaki parayı öğrenebilirsiniz.

  ATM Cihazından Ziraat Bankası Hesabımdaki Parayı Öğrenme

  Ziraat Bankasına ait ATM cihazlarına giderek kart şifrenizi girip bakiyenizi görebilirsiniz. Hesabınızla ilgili birçok işlemi ATM cihazlarından yapmanız mümkündür.

  İnternet Şubesinden Ziraat Bankası Hesabımdaki Parayı Öğrenme

  Ziraat Bankasının internet bankacılığı kanalını kullanarak hesabınıza ait bilgilere ulaşabilirsiniz. Ziraat Bankasının resmi internet sitesine girerek, sağdaki kısımda bulunan İnternet Şubesi butonuna tıklayın. Daha sonra banka tarafından verilen şifre ile sisteme giriş yapın. Giriş yaptıktan sonra karşınıza çıkan ana sayfada yer alan “Hesaplar” menüsüne tıklayarak hesabınızda bulunan para miktarını görebilirsiniz. Hesabınıza ait bir çok bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

  Müşteri Hizmetlerini Arayarak Ziraat Bankası Hesabımdaki Parayı Öğrenme

  7 gün 24 saat arayabileceğiniz müşteri hizmetleri hattı ile hesabınızdaki parayı öğrenebilirsiniz. Bunun için öncelikle aşağıdaki müşteri hizmetleri numarasını aramanız gerekir. Daha sonra müşteri hizmetleri görevlisine hesabınızdaki parayı öğrenmek istediğinizi bildirirseniz, size bilgi verilir.

  Ziraat Bankası Müşteri Hizmetleri Numarası : 444 00 00

  Müşteri hizmetleri hizmeti ile hiçbir yere gitmeden bankacılık işlemlerinizin çoğunu gerçekleştirebilirsiniz.

  Sms ile Ziraat Bankası Hesabımdaki Parayı Öğrenme

  Sms ile bakiye öğrenme işlemi oldukça pratik ve hızlıdır. İnternet ve arama yöntemlerini istemiyorsanız, bankaya gitmeye vaktiniz yoksa sms ile Ziraat Bankası hesabınızdaki parayı öğrenebilirsiniz. Bunun için yapmanız gerekenler şu şekildedir:

  • Cep telefonunuzun kısa mesajlar bölümüne girdikten sonra BAKIYE yazıp 4747’ye ücretsiz SMS gönderin.
  • Eğer sadece bir hesapta bulunan bakiye miktarını öğrenmek istiyorsanız BAKIYE yazdıktan sonra bir boşluk bırakın, müşteri numaranızı yazdıktan sonra 4747’ye SMS gönderin.