İçeriğe geç

A101kart Bakiye Sorgulama

  Artık yardımlaşma eskisi gibi kolilerle yapılmıyor. Günümüzde marketlerin yaygınlaşması ile yardım kartları çoğalmış durumdadır. A101 bu amaçla, yardımda bulunmak isteyen kişilerin a101 bünyesinde bu isteklerini gerçekleştirebilmeleri için A101 Kart’ı hizmete sokmuştur. A101 kart alarak ihtiyaç sahiplerine, çalışanlarınıza yada sevdiklerinize sürpriz yapabilir, onların ihtiyaçlarını kolayca alabilmelerini sağlayabilirsiniz.

  Yardımseverler için güzel bir imkandır. Eğer A101 marketler zinciri üzerinden yardımda bulunmak isterlerse, A101 Kart alabilirler ve ihtiyaç sahiplerine verebilirler. Bu kartları sadece yardım kartı olarak düşünmemek gerekir. Çalışanlarınıza hediye olarak verebilirsiniz. Onların motivasyonunu artırılabilir, dolaylı olarak işletmenize kazanç sağlamış olursunuz. Daha iyi hisseden çalışanlar daha verimli çalışırlar. Akrabalarınıza vererek onlara hoş sürprizler yapabilirsiniz.

  A101kart Bakiye Sorgulama Nasıl Yapılır?

  A101 Kartın mantığı şudur: İçindeki bakiye miktarınca müsade edilen ürünlerden istediğiniz ürünü satın alabilirsiniz. İki çeşit kart vardır. Birisi A101 marketlerden satın alabileceğiniz A101 Hediye Çeki, diğeri ise A101 sanal çektir.  Kartların bakiyesinin ne kadar olduğu önemlidir. Buna göre planlayarak harcamanızı yapabilirsiniz.

  A101 hediye kart bakiye sorgulaması için A101 mağazasında, kasa görevlisine sormanız yeterlidir. Kasa görevlisi bakiyeniz hakkında bilgi verebilir. Diğer seçenekte kartınızla yaptığınız harcamaları takip etmektir. En başından takip ederseniz kendiniz tahmin edebilirsiniz.

  A101 Hediye Kartı Almak İsteyenler Ne Yapmalıdır?

  A101 Hediye kartı alarak insanlara yardımda bulunmak istiyorsanız yapmanız gereken A101 marketlere gitmektir. Market görevlisi size yardımcı olacaktır. Hediye kartını doğrudan kart olarak satın alırsınız. Sanal çekler için aldığınız kişinin telefonuna sms ve pin gönderilir. Bu kartlar 2 yıl süreyle kullanılabilir. Kart kullanım tarihi bakiye yüklendikten sonra başlar. Tabi ki bakiye varsa.

  A101 hediye çekleri 50, 100, 150 ve 200 TL yüklenebilen hediye çekleri ve sanal çekler olarak satılmaktadır. Vermek istediğiniz miktarı seçip kasaya ödeme yapmanız gerekir. Ödemeyi nakit yada diğer ödeme yöntemleri ile yapabilirsiniz. Bkm Ekspres ve Fastpay ile yapılabilmektedir. Aldığınız kartları çalışanlarınıza, sevdiklerinize yada ihtiyaç sahiplerine vererek yada sanal kart bilgilerini onlara yönlendirerek, yardımcı olmanın, onları mutlu etmenin huzurunu yaşayabilirsiniz.