İçeriğe geç

AllCard Bakiye Sorgulama

  AllCard bakiye yükleyerek harcama yapabileceğiniz elektronik bir karttır. Bu karta başkası yada siz para yükleyebilirsiniz. Daha sonra bu bakiyeyi internette yada mağazalarda istediğiniz gibi harcayabilirsiniz. AllCard bireysel ve kurumsal olarak kullanılabilir. AllCard kullanan kişiler kendilerine sunulan bir çok avantajdan faydalanabilir. Anlaşmalı markalarda kart kullanıcılarına özel avantajlar sunulur. Avantajlardan faydalanabilmek için ayrıca ücret ödemenize gerek yoktur.

  AllCard başvurusu sırasında sizden sadece kart ücreti talep edilir. Buda cüzi bir miktardır. Güncel kart ücretini AllCard başvuru sayfasında görebilirsiniz. AllCard başvuru sayfası için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

  AllCard başvuru formu için tıklayınız.

  AllCard Bakiye Sorgulama İşlemi Nasıl Yapılır?

  AllCard bakiye sorgulama işlemi için dört farklı seçenek vardır. Bu seçenekleri şu şekilde sıralayabiliriz:

  • AllCard Mobil Uygulamasını Kullanarak AllCard Bakiye Sorgulama
  • Sms ile AllCard Bakiye Sorgulama
  • ATM Cihazları ile AllCard Bakiye Sorgulama
  • Param İnternet Şubesi ile AllCard Bakiye Sorgulama

  AllCard Mobil Uygulamasını Kullanarak AllCard Bakiye Sorgulama

  AllCard mobil uygulaması ile işlemlerinizi her yerden istediğiniz an yapabilirsiniz. AllCardınızı mobil uygulama ile yönetmek çok kolaydır. Bakiye sorgulama işlemi için mobil uygulamayı kullanabilirsiniz. Kart bakiyenizi AllCard mobil uygulamasından takip edebilirsiniz. Uygulamayı akıllı telefonunuza indirebilmek için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

  AllCard mobil uygulamasını indirmek için tıklayınız. 

  Sms ile AllCard Bakiye Sorgulama

  Cep telefonunuzun mesaj kısmını kullanarak AllCard bakiye sorgulama işleminizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Sms ile bakiye öğrenebilmek için yapmanız gerekenler şu şekildedir;

  “BAKIYE boşluk kartın son 6 hanesi”ni yazıp 0850 988 99 99’a SMS gönderilir.

  Mesajınız sisteme ulaştıktan sonra bakiyeniz size gönderilir.

  ATM Cihazları ile AllCard Bakiye Sorgulama

  Tüm banka ATM’lerinden ALLCard bakiye sorgulama işleminizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Tüm bankalar ile anlaşma vardır. Tek yapmanız gereken size en yakın ATM cihazına gitmektir. Kartınızı cihaza taktıktan sonra sorgulama işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

  Param İnternet Şubesi ile AllCard Bakiye Sorgulama

  Param internet şubesini kullanarak AllCard bakiye sorgulama işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Aşağıdaki bağlantıya tıklayarak Param internet şubesine giriş sayfasına ulaşabilirsiniz. Giriş bilgileriniz ile sisteme girdikten sonra bakiyenizi kolayca görebilirsiniz.

  Param internet şubesine girmek için tıklayınız.