İçeriğe geç

Param Kartta Kaç Para Var?

  Param Kart, elinizdeki nakit paranızı dijitale kolayca taşımanızı sağlayan bir sistemdir.  Akıllı elektronik kart olan param karta bakiye yükleyerek alışverişlerinizde kullanabilirsiniz. Kredi kartı kullanmak istemeyenler için oldukça pratik ve kullanışlı bir ödeme yöntemidir.

  Param Kartta Kaç Para Var?

  Param Kart kullanıcısı iseniz bakiyenizi sorgulayarak Param kartınızda kaç para olduğunu kolayca öğrenebilirsiniz. Bunun için birkaç bakiye sorgulama yöntemi vardır. Bu yöntemleri şöyle sıralamak mümkündür:

  • Banka ATM Cihazlarından Param Kart Bakiye Sorgulama
  • Sms ile Param Kart Bakiye Sorgulama
  • İnternet Şubeden Param Kart Bakiye Sorgulama
  • Mobil Uygulamadan Param Kart Bakiye Sorgulama

  Banka ATM Cihazlarından Param Kart Bakiye Sorgulama

  Türkiye’de ki tüm bankaların ATM cihazlarından Param Kart bakiye sorgulama işleminizi kolayca yapabilirsiniz. Kartınızı ATM cihazına takıp şifrenizi girmeniz yeterlidir. DenizBank, TEB ve İş Bankası ATM‘lerinin kartsız işlem menülerinden yapacağınız tek seferde 1.000 TL ve üzeri işlemlerinizde Param tarafından % 0,2 (binde 2) oranında komisyon kesilmektedir. Ancak bakiye sorgulama işleminden komisyon kesilip kesilmediğini bilmiyoruz.

  Sms ile Param Kart Bakiye Sorgulama

  SMS ile bakiye öğrenmek için “BAKIYE boşluk kartın son 6 hanesi“ni yazıp 0850 988 99 99‘a SMS gönderilmelidir.

  Ayrıca Yemekmatik Kart kullanıcısı iseniz bakiyesini öğrenmek için “BAKIYE boşluk kartın son 6 hanesi“ni yazıp 0850 988 99 99‘a SMS göndererek yemek ve serbest cüzdanındaki bakiyeyi öğrenebilir.

  İnternet Şubeden Param Kart Bakiye Sorgulama

  Param Kart internet şubesine giriş yaparak bakiyenizi sorgulayabilirsiniz. Bunun için aşağıdaki bağlantıya tıklamanız gerekir.

  Param Kart İnternet şubesi için tıklayınız.

  İlgili adrese gittikten sonra kullanıcı bilgileriniz ile giriş yaparak, bakiye sorgulama işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Kullanıcı bilgileriniz yoksa yeni üyelik oluşturabilirsiniz.

  Mobil Uygulamadan Param Kart Bakiye Sorgulama

  Param mobil uygulamasını akıllı telefonunuza indirerek Param Kart Bakiye sorgulama yapabilirsiniz. Param Kartınızda bulunan bakiyenizi bu yöntem ile istediğiniz an istediğiniz yerde görme imkanınız vardır. Param Mobil uygulamasını indirmek için;

  Google Play üzerinden Param Kart Bakiye sorgulama işlemi için tıklayınız.

  App Store üzerinden Param Kart Bakiye sorgulama işlemi için tıklayınız.

  Mobil uygulamayı indirdikten sonra kullanıcı bilgileriniz ile giriş yaparak bakiyenizi görebilirsiniz.