İçeriğe geç

Param AllCard Bakiye Sorgulama

  Param AllCard internetten ve mağazalardan alışveriş yapılmasını sağlayan elektronik karttır. AllCard için başvuru yapmanız yeterlidir. Kart tarafınıza gönderilir. AllCard başvurusu sırasında sizden sadece kart ücreti talep edilir. Güncel kart ücretini AllCard başvuru sayfasında görebilirsiniz. AllCard başvuru sayfası için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

  Param AllCard başvuru formu için tıklayınız.

  Param AllCard’a yüklenen bakiye ile istediğiniz gibi alışveriş yapabilirsiniz. Ödemenizi kolayca yaptıktan sonra mutlaka bakiyenizi kontrol etmeniz gerekir. Bakiyeniz biterse alışveriş yapmaya devam edemezsiniz. AllCard bakiye sorgulama işlemi için makalemizden faydalanabilirsiniz.

  Param AllCard Bakiye Sorgulama İşlemi Nasıl Yapılır?

  AllCard bakiye sorgulama işlemi için dört farklı yöntem vardır. Bu yöntemleri şu şekilde sıralayabiliriz:

  • AllCard Mobil Uygulamasını Kullanarak Param AllCard Bakiye Sorgulama
  • Sms ile Param AllCard Bakiye Sorgulama
  • ATM Cihazları ile Param AllCard Bakiye Sorgulama
  • Param İnternet Şubesi ile Param AllCard Bakiye Sorgulama

  AllCard Mobil Uygulamasını Kullanarak Param AllCard Bakiye Sorgulama

  AllCard mobil uygulamasını kullanarak kartınız ile ilgili işlemlerinizi her yerden istediğiniz an yapabilirsiniz. AllCardınızı mobil uygulama ile yönetmek çok kolaydır. Bakiye sorgulama işlemi için mobil uygulamayı kullanabilirsiniz. Kart bakiyenizi AllCard mobil uygulamasından takip edebilirsiniz. Uygulamayı akıllı telefonunuza indirebilmek için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

  AllCard mobil uygulamasını indirmek için tıklayınız. 

  Sms ile Param AllCard Bakiye Sorgulama

  Cep telefonunuzun mesaj kısmını kullanarak AllCard bakiye sorgulama işleminizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Sms ile bakiye öğrenebilmek için yapmanız gerekenler şu şekildedir;

  “BAKIYE boşluk kartın son 6 hanesi”ni yazıp 0850 988 99 99’a SMS gönderilir.

  Mesajınız sisteme ulaştıktan sonra bakiyeniz size gönderilir.

  ATM Cihazları ile Param AllCard Bakiye Sorgulama

  Tüm banka ATM’lerinden ALLCard bakiye sorgulama işleminizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Tüm bankalar ile anlaşma vardır. Tek yapmanız gereken size en yakın ATM cihazına gitmektir. Kartınızı cihaza taktıktan sonra sorgulama işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

  Param İnternet Şubesi ile Param AllCard Bakiye Sorgulama

  Param internet şubesini kullanarak AllCard bakiye sorgulama işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Aşağıdaki bağlantıya tıklayarak Param internet şubesine giriş sayfasına ulaşabilirsiniz. Giriş bilgileriniz ile sisteme girdikten sonra bakiyenizi kolayca görebilirsiniz.

  Param internet şubesine ulaşmak için tıklayınız.