İçeriğe geç

Antikpass Bakiye Sorgulama

  Antikpass Yemek Kartı Nedir?

  Antikpass yemek kartı, kullanıcıların anlaşmalı işyerlerinden gıa ve yemek ihtiyacını karşılamasını sağlar. Antikpass yemek kartı, 2006 yılından beri vardır ve faaliyet göstermeye devam etmektedir. Antikpass yemek kartı, Kocaeli’de genişleyerek faaliyetlerini sürdürmeye devam etmektedir. Büyüyen bu kullanıcı sayısı ile birlikte hem müşterilerine hemde kart kullanıcılarına pek çok fayda sağlamaktadır. Üstelik sadece yemek kartı olarak değil anlaşmalı olduğu Petrol Ofisinden yakıt alımlarında da kullanıcılarına indirim avantajı sunmaktadır. Antikpass yemek kartı, yürüttüğü başarılı faaliyetler ve çalışmaları sayesinde Kocaeli’nde marka olmayı başarmıştır. Antikpass yemek kartı Kocaeli ilinde 12 ilçede 250’ye yaklaşan üye işyeri ve 10.000’e yaklaşa kullanıcı sayısı ile hizmet vermektedir.

  Antikpass Bakiye Sorgulama Nasıl Yapılır?

  • İnternet Sitesi Üzerinden Antikpass Bakiye Sorgulama

  İnternet Sitesi Üzerinden Antikpass Bakiye Sorgulama

  Antikkapı web sitesi üzerinden kart numaranızı girerek Antikpass Bakiye Sorgulama işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Bunun için aşağıdaki adrese tıklamanız yeterlidir.

  Antikpass web sitesi üzerinden Bakiye Sorgulamak için tıklayınız.

  Karşınıza gelen sayfaya kart numarasını girerek Antikpass Bakiye Sorgulama işlemini kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

  Sizde Antikpass yemek kartını kullanarak çalışanlarınıza yemek kolaylığı sağlayabilirsiniz. Ayrıca Antikpass’in anlaşmalı üye işyerlerinden sayısız avantaj elde edebilirsiniz. Antikpass ile ilgili detaylı bilgi almak ve başvuru yapmak için buraya tıklayabilirsiniz.