İçeriğe geç

Aykart Bakiye Yükleme

  Aydın’da kullanılan elektronik ödeme kartıdır. Şehir içi toplu taşıma araçlarında kullanılan Aykart ile ulaşım ücreti pratik bir şekilde ödenebilir. Aykart oldukça pratik bir ulaşım ücreti ödeme aracıdır. Aydın ilinde yaşayan vatandaşlar özel durumlarına göre kendilerine sunulan kart hizmetinden faydalanabilirler. İndirimli ve kişiselleştirilmiş Aykart alarak bakiye yükledikleri sürece kartlarını ulaşımda kullanabilirler. Eğer özel durumları mevcutsa ve belediyenin belirlediği kriterlere uyuyorlarsa ücretsiz Aykart hizmetinden faydalanabilirler. Kişiselleştirilmiş kartlarını unutanlar yada misafir olarak gelenler ise kullan at kartları alarak ulaşımdan faydalanabilirler.

  Aykart Bakiye Yükleme İşlemi Nasıl Yapılır?

  Aykart bakiye yükleme işlemi için aşağıdaki yöntemleri kullanabilirsiniz. Bu yöntemlerden online bakiye yükleme hizmeti henüz hizmete girmemiştir ancak Aykart resmi internet sitesinde bir sayfa mevcuttur. Online bakiye yükleme hizmete girdiğinde bu sayfayı kullanabilirsiniz.

  • Online Aykart Bakiye Yükleme
  • Aykart Başvuru ve Yükleme Noktalarından Aykart Bakiye Yükleme

  Online Aykart Bakiye Yükleme

  Aykartınıza bakiye yüklemesi yapmak için online yöntemi kullanabilirsiniz. Bu yöntemi kullanmak için aşağıdaki bağlantıyı kullanarak bakiye yükleme sayfasına ulaşabilirsiniz.

  Online Aykart Bakiye Yükleme İşlemi için buraya tıklayınız.

  Online bakiye yükleme hizmeti henüz hizmete girmemiştir ancak Aykart resmi internet sitesinde bir sayfa mevcuttur. Online bakiye yükleme hizmete girdiğinde bu sayfayı kullanabilirsiniz. Aydın Büyükşehir Belediyesi online hizmetleri hizmete sunduğunda, kolayca bu adresten ulaşabilirsiniz.

  Aykart Başvuru ve Yükleme Noktalarından Aykart Bakiye Yükleme

  Aykart başvuru noktaları ve yükleme noktaları size bir çok konuda kolaylık sağlamak için kurulmuştur. Aykart yükleme noktalarına giderek kolayca bakiye yükleyebilirsiniz. Şehir içi ulaşımı bu şekilde kullanmaya devam edebilirsiniz. Kişiselleştirilmiş ve indirimli Aykartlara buralardan bakiye yükleyebilirsiniz.

  Aykart Dolum ve Satış Noktaları

  • BOZDOĞAN BOZDOĞAN ASKİ ŞUBESİ ÇARŞI MAH.ATATÜRK CAD.NO.4/A BOZDOĞAN/AYDIN
  • BOZDOĞAN ÇETİNER ELEKTRONİK Çarşı Mah. Muğla Cad. No:2/B BOZDOĞAN/AYDIN
  • BOZDOĞAN MERT BÜFE Haydere Mah. Çarşı Sokak No:3 Haydere/BOZDOĞAN/AYDIN
  • ÇİNE ÇİNE KIRKAHVESİ HALK EKMEK Yeni Mah. Adnan Menderes Bulv. No:158/1 ÇİNE/AYDIN
  • ÇİNE İLKER MARKET Hamitabat Mah. Namık Gedik Cad. No:9/B ÇİNE/AYDIN
  • ÇİNE İLKER MARKET OTOGAR Aydın Büyükşehir Belediyesi Çine Terminali ÇİNE/AYDIN
  • DİDİM DİDİM ASKİ ŞUBESİ Efeler Mah. Pozkar cad. No:10 DİDİM/AYDIN
  • DİDİM DİDİM BULVAR PAZARI Çamlık Mah. Atatürk Bulv. No:14-A DİDİM/AYDIN
  • DİDİM DİDİM CAMİ ÖNÜ HALK EKMEK Yeni Mah. Cumhuriyet Cad. Merkez Cami Önü No:117/1 DİDİM/AYDIN
  • DİDİM DİDİM EGE ET Yeni Mahalle 824. Sokak No:14/A DİDİM/AYDIN
  • DİDİM DİDİM MESLEK YÜKSEK OKULU Adnan Menderes Üniversitesi Didim MYO DİDİM/AYDIN

  Bazı dolum noktalarını sizinle paylaştık. Aşağıdaki bağlantıdan tüm Aykart başvuru ve yükleme noktalarına ulaşabilirsiniz.

  Aykart Başvuru ve Yükleme Noktaları için tıklayınız.

  Ayrıca kişisel olmayan Aykart ve kullan at kartları buralardan temin edebilirsiniz. Kişisel kartınızı unutmanız, kaybetmeniz yada zarar görmesi durumlarında bu kartlar sizi zor durumda kalmaktan kurtarabilir. Ayrıca şehre gelen misafirler Aykart ve kullan at Aykartlar ile ulaşım hizmetinden faydalanabilirler.