İçeriğe geç

Beymen Kartımda Kaç Puan var?

  Beymen Club Card kullanıcıları kartlarında biriken puanları ile alışverişlerinde ödeme yapabilirler. Her puan 1 tl olarak kabul edilir ve biriken puan miktarına göre hesaplama yapılarak alışveriş sırasında kullanılabilir. Beymen Club müşterilerine online alışveriş mağazasından ve Türkiye’de birkaç ilde bulunan mağazalarından alışveriş yapma imkanı sunar. Online alışveriş mağazasına ve size en yakın Beymen mağazalarına ulaşmak için aşağıdaki bağlantıları kullanabilirsiniz.

  Beymen online alışveriş mağazası için buraya tıklayınız.

  Beymen mağazalarının nerede olduğunu görmek için tıklayınız.

  Beymen Club Cardında ne kadar para biriktiğini merak eden Beymen Club müşterileri makalemizin devamında bu konuyla ilgili bilgi bulabilirler.

  Beymen Kartımda Kaç Puan var?

  Beymen Club Card içinde bulunan puanların ne kadar olduğunu öğrenmek için aşağıdaki yöntemler kullanılabilir.

  • Beymen Club Özel Müşteri İlişkileri Hattını Arayarak Beymen Kart Puan Sorgulama
  • Beymen Club mağazalarına Giderek Beymen Kart Puan Sorgulama

  Beymen Club Özel Müşteri İlişkileri Hattını Arayarak Beymen Kart Puan Sorgulama

  Beymen Club Card içinde bulunan güncel puan bakiyesini öğrenmek için Beymen Club Özel Müşteri İlişkileri Hattını arayabilirsiniz. Beymen Club Özel Müşteri İlişkileri Hattı numarası aşağıda verilmiştir.

  444 4 700

  Beymen Club mağazalarına Giderek Beymen Kart Puan Sorgulama

  Size en yakın Beymen Club’a giderek Beymen Kartınızda bulunan puanları sorgulayabilirsiniz. Aşağıda bulunan bağlantıya tıklayarak size en yakın Beymen Club mağazasının nerede olduğunu öğrenebilirsiniz. Beymen Club mağazaları Türkiye’de İstanbul, Adana, Ankara, Antalya ve Bursa illerinde bulunmaktadır. Bağlantıyla ulaşacağınız sayfayı kullanarak Beymen Club mağazalarının iletişim bilgilerine ulaşabilir, haritadan nerede olduğunu inceleyebilirsiniz.

  Beymen mağazalarının nerede olduğunu görmek için tıklayınız.

  Beymen Club Card İle Neler Yapılabilir?

  Beymen Club Card sahipleri kartlarını Beymen Club müşterilerine özel olarak sunulan indirim, avantaj ve kampanyalardan faydalanmak için kullanabilirler. Beymen Club Card bunların dışında aşağıdaki imkanlardan faydalanmak için kullanılır.

  • Beymen Club Card ile alışverişlerden puan toplayabilirsiniz.
  • Beymen Club Card ile size özel avantajlardan faydalanabilirsiniz.
  • Alışverişlerde topladığınız puanları sonraki alışverişlerinizde kullanabilirsiniz. İndirimli alışveriş yapmış olursunuz.
  • Sezon ürünlerinde yapacağınız alışverişlerde %5 puan kazanabilirsiniz.
  • İndirimli ürünlerde yapacağınız alışverişlerde %2,5 puan kazanabilirsiniz.
  • Her puan 1 TL’ye tekabül eder.