İçeriğe geç

Beymen The One Card Üyelik

  Beymen müşterileri için özel bir kart çıkarmıştır. Bu kart ile Beymen müşterileri onlara özel olarak sunulan indirimlerden, avantajlardan ve kampanyalardan faydalanabiliriniz. The One Card alarak bu Özel Müşteri Programından faydalanabilirsiniz. Beymen Özel Müşteri Programı olarak geçen The One ile Beymen mağazalarından butiklerden ve beymen.com internet adresinden alışveriş yapabilir, sayısız ayrıcalıktan faydalanabilirsiniz. Sadece puan toplanan bir kart sistemi değildir. Hem alışveriş yapıp ayrıcalıklardan faydalanabilir, hem de puan toplayarak daha fazla indirim kazanabilirsiniz.

  Beymen The One Card Üyelik

  Beymen The One Card üyeliği için Beymen mağazalarından bilgi ve destek alabilirsiniz. Ayrıca Beymen müşteri iletişim hattını arayarak bu konuda bilgi alabilirsiniz.

  Beymen Müşteri İletişim Hattı numarası :  444 4 700

  Bu kanallar üzerinden yardım alarak Beymen Özel Müşteri Programına katılabilir, Beymen The One Card üyesi olabilirsiniz.

  Beymen Online Mağazaya Nasıl Ulaşılır? Alışveriş Yapılabilir mi?

  Beymen online mağazasına aşağıdaki bağlantıyı kullanarak ulaşabilirsiniz. Beymen The One Card ile ilgili daha fazla bilgi bulabilirsiniz.

  Beymen online alışveriş mağazası için buraya tıklayınız.

  Beymen.com sitesi üzerinden The One Card ve Beymen Club kart ile alışveriş yapabilirsiniz. Bu kartlarda biriken puanları kullanarak alışverişlerinizde ödeme yapabilirsiniz. Ayrıca kalan puan bakiyenizi görebilirsiniz.

  Size En Yakın Beymen Mağazası Nerede?

  Size en yakın Beymen Mağazalarının nerede olduğunu öğrenmek için aşğadaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

  Beymen mağazalarının nerede olduğunu görmek için tıklayınız.

  Beymen The One Card ile istediğiniz ürünleri seçtikten sonra ödeme aşamasında puanlarınızı kullanabilirsiniz. Puanlar ile ödeme yaparken önce kredi kartı bilginizi girmelisiniz. Daha sonra The One Card içinde bulunan puanlar çekilir ve kalan alışveriş tutarı kredi kartızdan çekilebilir. Online alışveriş sırasında bu şekilde The One Card kullanımı yapılır. Alışveriş sonrası kazanılan puanlar ise tekrar karta tanımlanır.
  Beymen mağazalarında ise The One Card’ınızı kasa görevlisine vermeniz yeterlidir. Kasa görevlisi Beymen The One Cardınız ile gerekli işlemi yapabilir. Eğer The One Card yanınızda yoksa telefon numaranızı söylemeniz yeterlidir. Böylece alışverişinizde puan kullanabilir yada kazandığınız puanların tanımlanmasını sağlayabilirsiniz. The One Card kullanımı bu kadar kolay ve pratiktir. Size harcadıkça kazandırır.