İçeriğe geç

Beymen Club Card Nedir?

  Beymen Club, spor giyim üzerine hizmet veren bir mağazadır. Şık ve kaliteli spor giyim ürünlerine bulunmaktadır. Beymen Club gündelik hayatta kullanılabilecek spor şık ürünler satmaktadır. Beymen Club mağazaları modern ve özel dekorasyona sahip olan mağazalardır. Online mağazasından da alışveriş yapmak mümkündür. Moda tutkunlarına ilham vermeye devam etmektedir.

  Beymen Club Card Nedir?

  Beymen Club, Müşterileri için Beymen Club Card hizmeti sunarak onlara avantajlardan faydalanma imkanı sunar. Beymen Club Card sahibi müşteriler kişiye özel haklar kazanarak bu hakları kullanabilir, alışverişlerinde avantaj sahibi olabilirler. Beymen Club Card alışverişlerde sunulan imkanları avantajları kullanabilmek için sunulan bir karttır. Beymen Club Card puan sistemi üzerine kuruludur. Yapılan alışverişlerden kazanılan puanları kullanma imkanı sunar. Beymen Club Card sahipleri biriktirdikleri puanlar ile alışverişlerinde ödeme yapabilirler.

  Bunun yanısıra kart sahiplerine özel avantajlar sunulur. Beymen Club Carda dair sıralanabilecek özellikler şu şekildedir:

  • Kazanılan puanlar kazanma yılını takip eden 2.takvim yılının sonunda silinir.
  • Kartta bulunan bakiyeyi öğrenmek için müşteri hizmetlerini arayabilir yada mağazalara gidebilirsiniz.
  • Üyelere sunulan imkan ve faydalar kişiye özeldir. Herkese farklı şekilde olabilir.
  • Beymen Club Card alırken verilen bilgilerin doğru olması önemlidir. Yanlış olması durumunda sorumluluk kart sahibine aittir.
  • Beymen Club Card eğer kart sahibinin yanında değilse, yani evde unutmanız durumunda, kart başvurusunda bildirilen telefon numarasını kullanarak kullanılabilir. Böylece kazanılan puanlar numara üzerinden kaydedilir.
  • Kazanılan puanlar Beymen tarafından silinebilir.
  • Beymen Club Card içinde biriken puanlar alışverişlerde kullanılabilir.
  • Beymen Club Card hem mağazalarda hem de online alışveriş mağazasında kullanılabilir. Online mağazaya aşağıdaki bağlantıyı kullanarak ulaşabilirsiniz.

  Beymen online alışveriş mağazası için buraya tıklayınız.

  Beymen Club Kart Kayıp Durumunda Ne Yapılmalıdır?

  Beymen Club Card sahibi iseniz ve kartınızı kaybettiyseniz müşteri hizmetleri hattı ile iletişim kurmanız gerekir. Müşteriler ile iletişim kurmak için oluşturulan bu hat üzerinden bilgi vermeniz gerekir. Müşteri hizmetleri hattı numarası aşağıda verilmiştir.

  BEYMEN CLUB ÖZEL MÜŞTERİ HİZMETLERİ HATTI: 444 4 700

  Bu seçenek dışında birde Beymen Club mağazalarına giderek bilgi verme imkanı vardır. Size en yakın Beymen Club mağazasına giderek bu konuda yardım alabilirsiniz.