İçeriğe geç

Beymen Club Puan Nasıl Kullanılır?

  Spor giyim üzerine yeni nesil, kaliteli ve şık ürünler satan bir mağazadır. Sevilen ve tercih edilen Beymen Club müşterilerine avantajlar sunarak onları mutlu etmek için Beymen Club Card çıkarmıştır. Bu kart ile müşteriler kendilerine özel indirimlerden, avatantajlardan faydalanabilir, puan biriktirerek bu puanları alışverişlerinde kullanabilirler. Harcadıkça kazandıran bir karttır.  Beymen Club Card ile;

  • Puan toplayabilirsiniz.
  • Size özel avantajlardan faydalanabilirsiniz.
  • Alışverişlerde topladığınız puanları sonraki alışverişlerinizde kullanabilirsiniz. İndirimli alışveriş yapmış olursunuz.
  • Sezon ürünlerinde yapacağınız alışverişlerde %5 puan kazanabilirsiniz.
  • İndirimli ürünlerde yapacağınız alışverişlerde %2,5 puan kazanabilirsiniz.
  • Her puan 1 TL’ye tekabül eder.

  Beymen Club Puan Nasıl Kullanılır?

  Beymen Club Card içinde biriken puanlar alışverişlerde ödeme sırasında kullanılır. Beymen Club mağazalarından alınan ürünlerin ödemesini yaparken Beymen Club Card içinde bulunan puan bakiyesi kullanılır. Kalan kısım ise nakit yada kredi kartı aracılığı ile ödenebilir. Kasa görevlisine Beymen Cardınızı iletmeniz yeterlidir. Beymen Club Cardınız yanınızda değilse kayıt olurken verdiğiniz telefon numaranızı kullanabilirsiniz. Numaranız yardımıyla puanlarınızı kullanabilir, yeni puanların kartınıza kaydedilmesini sağlayabilirsiniz. Beymen Club Card ile ilgili detaylı bilgilere ulaşmak için, alışveriş yapmak için online alışveriş sitesini kullanabilirsiniz. Beymen Club online alışveriş sitesi için aşağıdaki bağlantıya tıklayabilirsiniz.

  Beymen online alışveriş mağazası için buraya tıklayınız.

  Ayrıca aşağıdaki bağlantıya tıklayarak size en yakın Beymen Club mağazasının nerede olduğunu sorgulayabilirsiniz.  İstanbul, Adana, Ankara, Antalya ve Bursa illerinde bulunan Beymen Club mağazalarının iletişim bilgilerine ulaşabilir, haritadan nerede olduğunu inceleyebilirsiniz.

  Beymen mağazalarının nerede olduğunu görmek için tıklayınız.

  Beymen Club Card sahipleri yaptıkları alışverişlerden belirlenen oranlarda indirim imkanı kazanırlar. Bu indirimler kişiye özel olarak yapılabilir. Ayrıca her alışverişten yine belirlenen oranlarda puan kazanma imkanı vardır. Biriken puanlar ile ödeme yapılarak fazladan indirim kazanılabilir. Bazı müşterileri özel avantajlar ve kampanyalar oluşturulabilir. Beymen kart kullanıcılarına farklı kampanyalar düzenleyebilir. Her müşteriye farklı yada aynı kampanya ve indirim imkanları sunabilir.

  Beymen Club Card ile ilgili sorun, soru ve görüşlerinizi bildirmek için müşteri iletişim hattını arayabilirsiniz. Beymen Club Card müşteri hizmetleri hattı numarası aşağıda verilmiştir.

  444 4 700