Türkiye ve yurtdışında hizmet veren BİM insanlar tarafından sıkça tercih edilen bir markettir. Uygun fiyata kaliteli ürün ve hizmet sağlaması nedeniyle tercih edilen BİM müşteri memnuniyetini ön planda tutuyor.

BİM’in tercih edilmesine sebep olan özelliklerini şöyle sıralayabiliriz:

  • BİM en kaliteli ürünleri çok az kar amacı güderek müşteriye sunar.
  • BİM’de müşteriler memnun kalmadığı ürünleri gerekçe göstermeden iade edebilmektedir.
  • BİM’de ambalaj ya da marka adına para almaz, müşteriler sadece satın aldıkları ürünün kendisine para öderler.
  • BİM marketler karmaşık değildir. Alışverişe gelen insanların ürünleri kolaylıkla bulması için basit ve sade bir şekilde düzen verilmiştir.
  • BİM hizmeti aksatmayacak, uyumlu ve çalışkan personel ile çalışmayı tercih eder.

BİM Hediye Kartı Nedir?

İhtiyaç sahibi insanlara yardım etmek için yardımsever vatantaşlar, bir çok yol kullanmaktadır. Ancak bu yöntemlerde ihtiyaç sahiplerinin isteklerine tam karşılık verilememektedir. Öyle ki hazırlanan yardım kolisine koyulan malzemeler yardım edilen kişiye fayda sağlayacak ürünler olmayabilir. Bunun için hediye kartı ön plana çıkmıştır. BİM hediye kartı ile ihtiyacı olan insanlara, içinde sizin belirlediğiniz miktarda bakiye olan kartlardan verebilirsiniz. Böylece ihtiyaç sahibi ihtiyaçlarını kendisi seçerek alabiliyor.

Bim hediye kartının içindeki limit  50 ve 100 tl olabilir.

Özellikle Ramazan ayında ihtiyaç sahiplerine, çalışanlarınıza, yada sevdiklerinize verebilirsiniz. İçindeki bakiye bitene kadar istenen sayıda kullanılabilir. İstediği marka ve çeşit ürünü alabilir ve mutlu olur. BİM hediye kartı sadece BİM markette kullanılabilir.

BİM Hediye Kartı Nasıl Alınır?

BİM Hediye Kartı almak istiyorsanız, bunun için iki seçenek vardır. Bunları şu şekilde sıralayabiliriz:

    • BİM’in bölge merkezlerinden size en yakın olana giderek BİM hediye kartını satın alabilirsiniz.
    • BİM marketlerden BİM hediye kartını satın alabilirsiniz.

BİM Market Bölge merkezleri ve mağazalara ulaşmak için tıklayınız.

BİM market kartına ihtiyacınız varsa ve hayır sahiplerinden kart almak istiyorsanız aşağıdaki önerileri denemenizde fayda var. 

İhtiyaç sahiplerini bulmak her zaman kolay ve mümkün değildir. Eğer sizde bu karta ihtiyaç duyuyorsanız ve temin etmek istiyorsanız muhtarlıklara gidebilirsiniz. Bazı hayırsever vatandaşlar muhtarlıklara bu kartlardan ihtiyaç sahiplerine dağıtılması için bırakabiliyor.