İçeriğe geç

Lc Waikiki Hediye Kartı Nasıl Kullanılır?

  LC Waikiki Fransız tasarımcı George Amoual tarafından kurulmuştur. Ortağı ile 1988 yılında Fransa’da kurulan bir mağazadır. 1997 yılında Türk markası olmuştur. Satın alan grup bu markayı kendi markası haline getirmiştir.  Satın alınmasıyla birlikte Türkiye genelinde mağazalar açılmıştır. Türkiye’de tercih edilen ve sevilen bir marka olmuştur. Zaman içinde Türkiye dışında yurtdışı çalışmaları ile dünyada da mağazalar açmaya başlamıştır. LC waikiki hızla mağaza sayısını artırmaktadır. Her yaş ve tarzda kişiye hitap eden koleksiyonlar üretmektedir. Bu yönünden dolayı her kitleden insan Lc waikiki’den alışveriş yapmaktadır. Mağazaya giren her kesimden insan kendi tarzına göre ürünler bulabilmektedir.

  Hediye kartı uygulamasını hizmete sunan Lc waikikinin bu hizmeti ile sevdiklerinize, çalışanlarınıza, ihtiyaç sahiplerine ve daha bir çok kişiye hediye kartı verebilirsiniz. İhtiyaç duydukları giyim ürünlerini kolayca, beğenip kendilerince seçerek almalarını sağlayabilirsiniz. Böylece onları mutlu eder gönüllerini kazanabilirsiniz.

  Lc Waikiki Hediye Kartı Nasıl Kullanılır?

  LCW Hediye kartı ile online mağazası dışında tüm mağazalardan alışveriş yapma imkanınız vardır. Lc waikiki online alışveriş mağazasında sadece kredi kartınız ile alışveriş yapabilirsiniz. Ödemenizi kredi kartınız ile gerçekleştirerek seçtiğiniz ürünleri satın alabilir ve size ulaşmasını bekleyebilirsiniz.

  Lc waikiki hediye kartınız ile Türkiye ve Lc waikikinin belirlediği mağaza, satış kanallarında alışveriş yapabilirsiniz. Kartı kullanırken yaptığınız ödeme peşin ödeme olarak kabul edilir. Peşin fiyat üzerinden ödeme yaparsınız. Lc waikiki hediye kartı ile yaptığınız alışverişlerde yapacağınız değişimler normal alışverişlerde olduğu gibi yapılır. İstemeniz durumunda mağazalara giderek kolayca değişim işlemi yapabilirsiniz. Aşağıdaki bağlantıyı kullanarak size en yakın LC waikiki mağazalarının iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz. Bu mağazalarda Lc waikiki hediye kartınızı dilediğinizce kullanabilirsiniz.

  LCW Hediye kartı kullanabileceğiniz Lc waikiki mağazası için tıklayınız.

  İstediğiniz ürünleri seçtikten sonra kasaya giderek peşin ödeme yapar gibi ödemenizi yapabilirsiniz. Lc Waikiki hediye kartınızı uzatıp ödemeyi hediye kartı ile yapmak istediğinizi söylemeniz yeterlidir. Lc waikiki hediye kartı ile yapılan ödemeler peşin ödeme olarak kabul edilir. Lc Waikiki hediye kartı ön ödemeli kart olduğu için ödeme peşin olarak yapılmıştır zaten.