İçeriğe geç

Bimcel Bakiye Sorgulama

  BİM Marketler zincirinin kurmuş olduğu gsm operatörünün adıdır. “Mobil iletişimin BİMce’si” sloganıyla sektöre giriş yapan BİM, perakende sektöründe olduğu gibi, gsm operatörlüğünde de kaliteli hizmet vermeyi amaçlamıştır.

  BİMcell operatörüne geçiş yapmak çok kolaydır. Bunun için nüfus cüzdanınızın fotokopisi ile birlikte size en yakın BİM mağazasına giderek görevlilerden yardım istemeniz yeterlidir. Kimlik bilgilerinizi alan görevlimiz gerekli işlemleri yaparak sim kartınızı size teslim edecektir. Hattın geçiş süreci tamamlandıktan sonra en uygun fiyata kaliteli gsm hizmetini kullanmaya başlayabilirsiniz. Üstelik konuştuğunuz kadar ödersiniz.

  Size en yakın BİM Mağazası için tıklayınız.

  Bimcel Bakiye Sorgulama Nasıl Yapılır?

  • Tuşlama ile Bimcel Bakiye Sorgulama
  • 9333’ü Arayarak Bimcel Bakiye Sorgulama
  • İnternet Sitesinden Bimcel Bakiye Sorgulama
  • Müşteri Hizmetlerinden Bimcel Bakiye Sorgulama

  Tuşlama ile Bimcel Bakiye Sorgulama

  BİMcell bakiyenizi istediğiniz zaman ücret ödemeden sorgulayabilirsiniz. Faturasız hattınızdaki BİMcell Bakiye Sorgulama işlemi için, *123#’yi tuşlayarak arama yapabilirsiniz. Arama yaptıktan sonra telefonunuzun ekranına BİMcell bakiyenizi görebilirsiniz.

  9333’ü Arayarak Bimcel Bakiye Sorgulama

  Faturasız hattınızdaki bakiye miktarınızı sorgulamak için, 9333’ü aramanız yeterlidir. 9333’ü aradıktan sonra bakiyeniz sesli yanıt sistemi tarafından size anons edilir. Bu sayede BİMCell Bakiye sorgulama işleminizi kolayca gerçekleştirmiş olursunuz.

  İnternet Sitesinden Bimcel Bakiye Sorgulama

  BİMCell aboneleri paketlerinde kalan bakiyelerini sorgulamak için bimcell.com.tr web adresinden online işlemler kısmına giriş yapabilirler. Giriş için gerekli şifreyi almak için telefonunuzdan *952#’yi tuşlayarak arama tuşuna basın. Şifreniz ücretsiz olarak anında telefonunuza gelecektir. Telefon numaranız ve şifreniz ile birlikte giriş yaptıktan sonra BİMcell bakiyenizi kolaylıkla ve ücretsiz olarak öğrenebilirsiniz.

  Müşteri Hizmetlerinden Bimcel Bakiye Sorgulama

  BİMcell müşterileri bakiyelerinde kalan miktarı sorgulayabilmek için müşteri hizmetlerini arayabilirler. Bunun için 444 4 551 nolu müşteri hizmetleri numarasını aramaları yeterlidir. Gelen yönlendirmeleri takip ederek yada müşteri temsilcisine bağlanarak BİMcell Bakiye Sorgulama hizmetini kolaylıkla alabilrler.

  BİMcell Tarife ve Paketleri Nasıldır?

  BİMcell’in birbirinden avantajlı tarife ve paketleri mevcuttur. Bunlar arasında konuşma, internet, mesajlaşma, yurt dışı paketleri, karma paketler olmak üzere kullanıcılara birçok seçenek sunulmuştur. Size en uygun paketi seçmek için BİMcell’in Tarife ve Paketler sayfasına göz atabilir, ayrıntılı bilgiye ulaşabilirsiniz.

  BİMcell Tarife ve Paketleri hakkında detaylı bilgi almak için tıklayınız.