İçeriğe geç

Bimcell Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

  Bim mağazalarında satılan gsm hattını kullanan kişiler yaşadıkları sorunları yada sormak istedikleri soruları müşteri hizmetleri hattına iletebilirler. BİMcell ihtiyaca yönelik olarak hazırladığı paketleri ile tercih edilen bir operatördür. Uygun paketleri ile kişilerin sms, internet ve konuşma kullanımlarını daha uygun hale getirmektedir. Kişilerin ihtiyacına yönelik olarak hazırlanan paketler ile herkes kendine uygun olanı seçip uygun fiyata hizmet alabiliyor. Sorun yaşandığında ise müşteri hizmetleri ile hemen uygun çözümler sunuyor. Bimcell müşteri hizmetleri ile hattınıza ait sorun, soru, istek ve önerilerinizi iletebilir ve çözüm bulabilirsiniz. Hattın numaraları şu şekildedir:

  444 4 551

  551

  Bu numarayı arayarak sesli yanıt sistemi yada müşteri temsilcisine bağlanarak isteklerinizi iletebilirsiniz.

  Bimcell Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

  Bimcell müşteri hizmetlerini aradığınızda sesli yanıt sistemini yada operatörü dinlemek istemiyorsanız ve doğrudan ilgili alana ulaşmak istiyorsanız direk bağlanma yöntemini kullanabilirsiniz. Beklemeden müşteri temsilcisine bağlanmak isteyenler bu yöntemi kullanabilirler. Bimcell müşteri hizmetleri direk bağlanma için öncelikle Bimcell müşteri hizmetleri numarası olan 444 4 551 numarası aranmalıdır. Sonra sıfır tuşunu tuşlayarak devam edebilirsiniz. Bu şekilde Bimcell Müşteri Hizmetleriyle beklemeden doğrudan görüşebilirsiniz.

  Bimcell Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma Numarası :444 4 551 -> 0

  BİMcell müşteri hizmetlerini aradığımda nasıl ücretlendirilir?

  BİMcell hatlarından yapılan aramalarda eğer pakette her yöne kullanım hakkı var ise yurt içi ücretlendirmede kullanılan kullanım hakkınızdan düşer. Eğer her yöne konuşma süresi içeren paketiniz yok ise yurt içinde standart BİMcell tarifesi üzerinden ücretlendirilirsiniz. Güncel ücret için BİM resmi internet sitesine göz atabilirsiniz.

  Bimcell müşteri hizmetleri numaraları : 444 4 551 ve 551

  BİMcell resmi internet sitesine gitmek için tıklayınız.

  Tarife ve Paketler

  Bimcellin sunduğu tarife ve paketler şu gruplanmıştır. Detayları için Bimcell resmi internet sitesine göz atabilirsiniz.

  • Tarife
  • Karma Paketler
  • Konuşma Paketleri
  • İnternet Paketleri
  • SMS Paketleri
  • Ekstra İnternet Paketleri

  BİMcell resmi internet sitesine gitmek için tıklayınız.

  Bimcell kullanıcısı olmak için size en yakın BİM mağazasına giderek kimlik kopyanızı vermeniz yeterlidir. Daha sonra hat ücretini ödeyerek hattınızı kullanıma açabilir ve hizmet almaya başlayabilirsiniz.

  Size en yakın BİM Mağazasını görmek için buraya tıklayınız.