İçeriğe geç

Bimcell Müşteri Hizmetleri

  Bimcell BİM mağazalarından satın alabileceğiniz gsm operatörü hattıdır. Bu hat ile uygun fiyata konuşabilirsiniz. Bimcell kullanan kişiler hatlarında oluşan sorunları yada sormak istedikleri konuları Bimcell Müşteri Hizmetleri hattına iletebilirler. Böylece sorunları çabucak çözülebilir. Sorun yada isteklerini iletmek için müşteri hizmetleri numarasını aramaları gerekir. Müşteri hizmetleri numarasını aradıktan sonra sesli yanıt sistemi yada operatöre bağlanarak yardım alabilirler. Bimcell müşteri hizmetleri numarası aşağıda verilmiştir.

  Bimcell Müşteri Hizmetleri Numarası :  444 4 551 yada 551

  Bu numarayı arayarak sesli yanıt sistemi yada müşteri temsilcisine bağlanarak isteklerinizi iletebilir hızlıca çözüm bulabilirsiniz. Müşteri hizmetleri hattını aradığınızda doğrudan müşteri hizmetleri görevlisine ulaşmak istiyorsanız makalemizin devamını okuyabilirsiniz.

  Bimcell Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

  Bimcell müşteri hizmetlerini aradığınızda doğrudan müşteri hizmetleri görevlisine ulaşmak istiyorsanız direk bağlanma yöntemini kullanabilirsiniz. Beklemeden müşteri temsilcisine bağlanmak isteyenler bu yöntemi kullanabilirler. Bimcell müşteri hizmetleri direk bağlanma için öncelikle Bimcell müşteri hizmetleri numarası olan 444 4 551 numarası aranmalıdır. Sonra sıfır tuşunu tuşlayarak devam edebilirsiniz. Bu şekilde Bimcell Müşteri Hizmetleriyle beklemeden doğrudan görüşebilirsiniz.

  Bimcell Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma Numarası : 444 4 551 -> 0

  Aceleniz varsa bu yöntemi kullanarak hemen görevliye ulaşabilir, sorununuzu iletebilirsiniz.

  BİMcell müşteri hizmetleri nasıl ücretlendirilir?

  Bimcell sunduğu paketler ile uygun bütçeye daha fazla hizmet alma imkanı sunmuştur. BİMcell hatlarından yapılan aramalarda eğer pakette her yöne kullanım hakkı var ise yurt içi ücretlendirmede kullanılan kullanım hakkınızdan düşer. Eğer her yöne konuşma süresi içeren paketiniz yok ise yurt içinde standart BİMcell tarifesi üzerinden ücretlendirilirsiniz. Güncel ücret için BİM resmi internet sitesine göz atabilirsiniz.

  Bimcell müşteri hizmetleri numaraları : 444 4 551 ve 551

  BİMcell resmi internet sitesine gitmek için tıklayınız.

  Tarife ve Paketler

  Bimcellin sunduğu paketler şu şekildedir: Bu paketlerin genel gruplanmış halidir. Detaylarına göz atarak kendinize uygun paketi seçebilirsiniz.

  • Tarife
  • Karma Paketler
  • Konuşma Paketleri
  • İnternet Paketleri
  • SMS Paketleri
  • Ekstra İnternet Paketleri

  BİMcell resmi internet sitesine gitmek için tıklayınız.

  Bimcell kullanıcısı olmak için size en yakın BİM mağazasına giderek kimlik kopyanızı vermeniz yeterlidir. Daha sonra hat ücretini ödeyerek hattınızı kullanıma açabilir ve hizmet almaya başlayabilirsiniz.

  Size en yakın BİM Mağazasını görmek için buraya tıklayınız.