İçeriğe geç

Multinet Giriş

  Multinet Kart kullanıcıları birçok avantajdan faydalanabilir. Bunlardan birisi olan temassız ödeme imkanından kolayca faydalanabilirler. Restoran, market gibi çok farklı alanlarda alışveriş yapabilir ve ödemelerini temassız şekilde yapabilirler. Bu sayede daha kolay, pratik ve hızlı ödeme yapmanın konforunu yaşarlar.

  Bunun dışında harcadıkça kazanma şansları vardır. En belirgin özelliklerinden birisi budur. Harcadıkça kazanma imkanı sunmasıdır. Bu nedenle her gün harcama yapan kullanıcılar daha fazla kazanç sağlayabilirler. Özellikle kampanya seçenekleri kullanıcıların yapmış olduğu harcamalar üzerinden daha fazla kazanç elde etmesini sağlamaktadır.

  Multinet Giriş Nasıl Yapılır?

  Multinet kartınıza dair işlemleri yapabilmeniz ve bilgi alabilmeniz için resmi internet sitesinden ‘Online İşlemler’ menüsüne tıklayarak, sisteme giriş yapabilirsiniz. Bunun için yapmanız gerekenler şu şekildedir:

  • Aşağıdaki bağlantıya tıklayarak giriş sayfasına ulaşınız.

  Multinet sistemine giriş için tıklayınız.

  Multinet kullanıcı girişi için tıklayınız.

  • Kullanıcı e-postası ve şifreniz ile birlikte giriş yapınız.
  • Giriş yaptıktan sonra kartınız ile ilgili istediğiniz işlemleri yapabilirsiniz.

  Dijital Cüzdanınız: MultiPay

  MultiNet’in mobil uygulaması MultiPay sayesinde çalışanlarınızın yapacağı bir çok işlemi takip edebilirsiniz. Bu işlemler şu şekilde sıralanabilir:

  • MultiNet, MultiGift, MultiVale kartlarınızı uygulama üzerinden görüntüleme
  • Bakiye görüntüleme ve yükleme
  • Karekod (QR) ile cep telefonundan ödeme
  • Haritada harcama noktalarını görüntüleme
  • Bireysel kampanyalara katılım
  • Kayıp kart bildirimi

  MultiPay Mobil Uygulaması Nedir?

  Multinet, kurumsal olan firmaların personellerine öğlen yemeği yan haklarını ödemeleri adına hem bir kolaylık hem de kayıt dışılığı önlemek için sunduğu ön yüklemeli bir yemek kartı markasıdır. Bu firma kullanıcılara faydalı bilgileri vermek ve kullanım kolaylığı sağlamak için mobil uygulama geliştirmiştir. Bu uygulama ile birçok işlemi ve bakiye kontrolünü sağlayabilirsiniz. Uygulamayı akıllı telefonunuza indirmek için aşağıdaki bağlantıları kullanabilirsiniz.

  MultiPay mobil uygulamasını Play Store üzerinden indirmek için tıklayınız.

  MultiPay mobil uygulamasını App Store üzerinden indirmek için tıklayınız.

  Multinet Müşteri Hizmetleri

  Multinet müşteri hizmetleri servisini arayarak istediğiniz hizmeti almanız mümkündür. Bu hattı arayarak yada diğer yöntemleri kullanarak Multinet kartınızla ilgili sorunları çözebilirsiniz. Multinet müşteri hizmetleri servisine çağrı merkezi telefon numarası, iletişim formu, genel müdürlük telefon numarası, faks numarası, adres bilgileri ile ulaşabilirsiniz.  Bu iletişim bilgilerinden Multinet ile iletişime geçebilir ve yaşamış olduğunuz sorunları görüşebilirsiniz.

  Multinet Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası : 444 87 36

  Multinet resmi internet sitesinde bulunan iletişim formunu kullanarak size ulaşmalarını sağlayabilirsiniz. Buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

  Multinet Genel Müdürlük Adres, Telefon ve Faks Numaraları

  Telefon: 0212 336 88 00

  Faks: 0212 274 85 85

  Adres: Fulya Mah. Mevlüt Pehlivan Sokak No:12 Multinet Plaza Şişli / İSTANBUL