İçeriğe geç

Multinet Gift Kart Bakiye Sorgulama

  Multinet Gift Kart kalan bakiye sorgulama işlemi için https://applications.multinet.com.tr/gys/gms/CardBalance.aspx adresine girerek ya da  https://kullanici.multinet.com.tr/ adresine girerek 6656 numaralı kartın devam numaralarını yazarak kart sorgulama işleminde bulunabilirsiniz. MultiPay mobil uygulaması üzeirnden Gift Kart bakiye sorgulama işleminde de bulunabilirsiniz. Gift Kart bakiye yükleme işlerini anlaşmalı üye işyerlerinden veya Multinet resmi internet sitesi üzerinden yapabilirsiniz.

  Multinet Gift Kartına Bakiye Yükleme

  Multinet hediye kartına bakiye yükleme işlemi kişisel olarak yapılmaktadır. Bakiyesi yetersiz olan kişiler kredi kartları üzerinden Multinet Gift kartlarına ek bakiye gönderiminde bulunabilirsiniz. Gift Kart ile yapılan harcamalar üzerinden ekstra indirim ve Gift puan verilmektedir. Verilen ek indirimler üye iş yerleri üzerinden ya da yapılacak olan alışveriş sonrsında TatlıPara uygulamasına giriş yaparak toplayabilirsiniz. TatlıPara üzerinde biriken Gift puanlarla birlikte bedava hediye alımı veya restorn alışverişi yapabilirsiniz. Gift Kart iş yerleri tarafından elemanlarına motivasyon kartıdır. Hediye kartlar müşterilere jest olarak verilmektedir. Kişisel olarak Gift kart bakiyesi yüklemek isteyen kişiler ATM’ler üzerinden bakiye yüklemesinde bulunabilirler.

  Multinet Gift Kart Bireysel Kart Kullanıcısı Nedir?

  Multinet Gif kart  iş yeriniz tarafından verilmediği takdirde, kişisel olarak da Gift Kart başvurusunda bulunabilirsiniz. Kişisel kullanıcılar birbirlerine Gift Kart hediye edebilirler. Multinet hediye kart bireysel kart kullanıcısı olmak isteyen kişiler başvurularını şu şekilde yapmaktadır;

  • Multinet resmi internet adresi https://multinet.com.tr/Sayfalar/homePage.aspx sayfasına girerek Gift Kart başvurusunda bulunabilirsiniz.
  • Gift Kart online başvurusu yapamayan kişiler 444 87 36 numaralı müşteri hizmetlerini arayarak başvurda bulunabilirler.

  Bireysel Gift kart başvurusunda bulunan kişiler kampanya ve koşullardan haberdar olmak için düzenli olarak kart bakiyesi yüklemesi yapmaları gerekmektedir. Gift kart bakiyesi yükleyen kişilere ekstra puanlar ve belirli harcamalarda indirimler verilmektedir. Kart bakiyesinin bittiği durumlarda kredi katı üzerinden veya ATM’lerden havale/eft transfer işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Gift kart bireysel kart ile yapılan alışverişlerde ekstra TatlıPara kazanılmaktadır. Otomatik ödeme talimatı yapan kişilere ise 20 TL değerinde Gift Kart TatlıPara hediyesi verilmektedir.

  Gift Kart TatlıPara Nedir, Nasıl Kazanılır?

  Gift Kart TatlıPara her gün harcanan Mutlinet bakiyesi ile birlikte ay sonuna doğru bakiye bitmeden verilen bir hediye puan türüdür. Türkiye ve yurt dışı üzerinde anlaşmalı olunan  üye işyerlerinden yapılan harcamalarda TatlıPara puanı kazanılmaktadır. Yapılan harcamalar sonucunda kartınıza gelen ek hediye puanı gelmektedir. 1 TatlıPara puanı 1 TL’ye eşittir. Kazandığınız TatlıPara’ları market ve restoran alıverişlerinde harcayabilirsiniz. TatlıPara kampanyasından faydalanmak isteyen kişiler MultiPay indirerek kampanyaya başvuruda bulunabilirler. TatlıPara toplama şartları ise şu şekildedir;

  • TatlıPara kazanmak isteyen Gift kart kullanıcıları, Gift kart numarası ile birlikte MultiPay’a başvuruda bulunmalıdır.
  • MultiPay üzerinden başvuru yapan kişiler uygulama üzerinden her gün bugün buradayım seçeneği ile yemek yiyecekleri restoranı belirlemeleri gerekmektedir.
  • Restoran içerisinde yapılan harcamalar ile birlikte veya Multinet kampanyaları üzerinden TatlıPara kazanılabilir. TatlıPara bakiyeleri ise şu şekilde kullanılmaktadır;
  • Kazanılan her TatlıPara bakiyesi 1 TL’ye tekabül etmektedir, isteyen kişiler para bazında kullanımda bulunabilmektedir.
  • TatlıPara bakiyesini anlaşmalı otellerde, akaryakıt istasyonlarında veya marketlerde kullanabilirsiniz.

  Gift Kart İle Nerelere Harcama Yapılabilir?

  Multinet Gift Kart ile harcama yapılabilecek yerler arasında üye iş yeri olan Shell istasyonları bulunmaktadır. Akaryakıt harcamasında indirim veren özel Shell Partner kart ile birlikte bu kampanyadan yararlanabilirsiniz. Gift kart ile birlikte yapılabilecek diğer bir alışveriş türü ise gezi alışverişleridir. Seyahat ve konaklama alışverişlerinizi internet üzerinden yaptığınız zaman ekstra TatlıPara puanı kazanabiliyorsunuz. İş yeri tarafından yapılacak olan parti ve organizasyonlar Gift kart ile yapılmaktadır. Gift Kartın verdiği diğer bir kart türü ise MultiGift hediye kartıdır. Firmada çalışan işçilere, iş yeri tarafından hediye amaçlı verilen bir karttır. MultiGift hediye kartı çalışanlara hediye kart bakiyesi vermektedir çalışan kişiler hediye bakiyelerinden istediklerini alabilmektedir. MultiGift kartın avantajları ise şu şekildedir;

  • Gift kart çalışan kartı olarak verilmektedir, çalışanlar dışında müşterilere veya sosyal yardım ihtiyacı sahiplere de bu kart verilmektedir, genelde jest yapmak amaçlı kullanılan bir karttır.
  • MultiGift kartı sahibi üye iş yerlerine %39’a kadar vergi yardımı sağlanmaktadır.
  • 000 farklı mağazada alışveriş imkanı tanınmaktadır.
  • MultiGift hediye kartı, istenilen her yerde ve hizmette kullanılabilir.
  • MultiGift hediye kartının bakiyesi online olarak Multinet resmi internet sayfasından takip edilebilinmektedir.
  • Gift kart harcamalarında giyim, ayakkabı, kozmetik ve benzeri ihtiyaç alışverişleri yapılmaktadır.
  • Gift Kart üzerinden kişiler sevdiklerine veya yakınlarına hediye kart verebilirler.