İçeriğe geç

Çorum Kart Bakiye Sorgulama

  Çorum ili içerisinde toplu ulaşımda kullanılan Çorum Kart ile vatandaşlar ulaşım esnasında pratik ve hızlı bir şekilde ödeme yapıp seyahatlerine devam etmektedirler. Çorum Karta bir miktar bakiye yükledikten sonra var olan bakiye miktarı ulaşım bedeline yettiği sürece kullanım yapabilirsiniz. Bakiye bittiğinde yada yetmediğinde yetersiz bakiye hatası alırsınız.

  Bunun için bakiyenizi düzenli olarak kontrol edip vaktinde yükleme yapmanız sizin için faydalı olacaktır. Çorum Kart Bakiye Sorgulama için bulduğumuz yöntemler şu şekildedir:

  Çorum Kart Bakiye Sorgulama Nasıl Yapılır?

  • Mobil uygulama ile Çorum Kart Bakiye Sorgulama
  • Kart okuma cihazı ile Çorum Kart Bakiye Sorgulama
  • NFC ile Çorum Kart Bakiye Sorgulama
  • Yetkili Bayi ve Kart Merkezleri ile Çorum Kart Bakiye Sorgulama

  Mobil Uygulama ile Çorum Kart Bakiye Sorgulama

  Çorum Ulaşım android uygulaması ile çorum kart bakiye bilginize kolayca ulaşabilirsiniz. Bunun için uygun uygulama mağazasından Çorum Ulaşım uygulamasını indirmeniz ve bilgilerinizle giriş yapmanız gereklidir. Bu uygulama ile Çorum ilindeki otobüs hatları ile ilgili ayrıntılı bilgiye de ulaşabilirsiniz. Ayrıca uygulama bir çok fonksiyon içermektedir. Bu fonksiyonlar : Otobüsüm Nerede, Bakiye Sorgulama, Bakiye Kontrol, Ücret Tarifesi, Hat Hareket Saatleri, Yetkili Bayi ve Kart Merkezleri şeklindedir.

  Uygulamayı akıllı telefonunuza indirmek için uygun linke tıklayın ve gelen sayfadan yükle seçeneğini seçin. Daha sonra giriş yaparak kullanmaya başlayabilir, Çorum Kart Bakiye Sorgulama işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

  Play Store ile Çorum Ulaşım uygulamasını indirmek için tıklayınız.

  AppStore ile Çorum Ulaşım uygulamasını indirmek için tıklayınız.

  Kart okuma cihazı ile Çorum Kart Bakiye Sorgulama

  Çorum Belediyesi’nin hayata geçirdiği akıllı durak projesi kapsamında kullanılmaya başlanan elektronik kartlar halka ulaşım esnasında zaman kazandırmaktadır. Ödeme işleminin daha hızlı, pratik ve kolay bir şekilde yapılmasını sağlayan çorum kartların bakiyelerini ulaşım esnasında öğrenmeniz mümkündür.

  Otobüse binince kartınızı okuttuğunuz kart okuma cihazına ödeme yaparken kalan bakiyeniz görüntülenmektedir. Burdan bakiyenize bakarak ne kadar kaldığını öğrenebilirsiniz.

  NFC ile Çorum Kart Bakiye Sorgulama

  Telefonunuzda NFC özelliği varsa Çorum Kart Bakiye Sorgulama işlemini yapmanız çok kolaydır. Bunun için NFC özelliğini açıp telefonunuzu kartınıza yaklaştırmanız gerekiyor. Bu şekilde birkaç bilgi ile birlikte güncel bakiyenizi de öğrenebilirsiniz.

  Yetkili bayi ve kart merkezleri ile Çorum Kart Bakiye Sorgulama

  Size en yakın yetkili bayi ve kart merkezine giderek Çorum Kart Bakiyenizi öğrenebilirsiniz.