İçeriğe geç

Kiğılı Hediye Kartı Nereden Alınır?

  Erkek giyim ürünleri satan Kiğılı mağazaları her işletme gibi müşterilerine özel kart hizmeti sunmaktadır. Hediye kartı ile müşteriler sevdiklerine özel hediyeler alabilirler. Bunu karta bakiye yükleyerek yapabilirler. Karta yüklenen bakiye ile sevdikleri kişiler alışveriş yapabilir ve kendi hediyelerini kendileri seçerler. Bu oldukça güzel bir hediye seçeneğidir. Sadece sevdikleriniz olarak düşünmeyin. Çalışanlarınız, iş ortaklarınız, müşterileriniz bu kart ile mutlu olabilirler. Motivasyon artırmak için iyi bir yöntemdir. Kiğılı hediye kartı ile ilgili bazı bilgiler şöyle sıralanabilir:

  • Tüm Kiğılı ve Abdullah Kiğılı Exclusive Cut mağazalarında geçerlidir. Bu mağazalarda kullanılabilir.
  • Tüm ürün gruplarında geçerlidir. Ürün sınırı yoktur.
  • Kartlara yükleyeceğiniz tutar tarafınızdan belirlenebilir. İstediğiniz miktarda bakiye yükleyebilirsiniz.
  • Tutar yani kart bakiyesini bir kerede kullanma şartı yoktur. Bitene kadar istendiği kadar kullanılabilir.

  Kiğılı Hediye Kartı Nereden Alınır?

  Kiğılı mağazalarında kullanılan Kiğılı kartı alarak bir çok avanatajdan faydalanmak mümkündür. Kiğılı Kart 18 yaş ve üzeri müşteriler tarafından kullanılabilmektedir. Bunun dışında bir şart yoktur. Kiğılı Kartı almak isteyenler Kigılı mağazalarından bu konuda bilgi ve destek alabilirler.  Aşağıdaki hizmetleri almak için kurumsal satış kısmıyla iletişime geçebilirsiniz.

  • Mağazalardan alışveriş yapabileceğiniz hediye kart ya da dijital alışveriş kodu
  • Çalışan kıyafet istihkakları doğrultusunda hazır ürün temini ya da hediye kartı

  Daha fazla bilgi almak için aşağıdaki bilgileri kullanabilirsiniz.

  [email protected]

  T: +90 262 658 13 01 D: 174 / 175, M: +90 549 545 01 89 – 90

  Çağrı Merkezi: 0850 250 1938

  Kiğılı Hediye Kart Nasıl Kullanılır?

  Kiğılı hediye kartına sahip olan bireyler mağazalardan diledikleri gibi alışveriş yapabilirler. Tüm Kiğılı ve Abdullah Kiğılı Exclusive Cut mağazalarında geçerlidir. Bu mağazalarda kullanılabilir. Mağazalarda bulunan tüm ürün gruplarından satın almak mümkündür. Kiğılı hediye kartında bulunan bakiye miktarınca ürün satın alınabilir. Alınan ürünlerin ödemesi sırasında Kiğılı hediye kartında bulunan bakiye yettiği sürece alışveriş yapılabilir. Kiğılı hediye kartında bulunan bakiye alınmak istenen ürünleri ödemeye yetmez ise kalan miktar nakit yada kredi kartı ile ödenebilir. Eğer istenirse bakiye olsa bile istenen miktar hediye kartından kalan kısım nakit yada kredi kartından ödenebilir. Eğer bakiye yetiyorsa tamamı Kiğılı hediye kartı ile ödenebilir. Kiğılı hediye kartının bakiyesinin bir kerede harcanma şartı yoktur.