İçeriğe geç

Gratisten Kart Nasıl Alınır?

  Gratisten kart almak isteyenler makalemizden faydalanarak nasıl alabileceklerini öğrenebilirler. Gratis kart ile Gratis mağazalarından yada online Gratis alışveriş sitesinden alışveriş yaparken indirimlerden faydalanabilirsiniz. Gratis Kart sahiplerine özel indirim uygulanır. Kampanya ve avanatajlardan Gratis Kart sahipleri faydalanabilirler. Gratis Kart sahibi olmak istiyorsanız makalemizin devamını okuyabilirsiniz.

  Gratisten Kart Nasıl Alınır?

  Gratis kart almak için sms yöntemini kullanabilirsiniz. Bu oldukça kolay ve pratiktir.  Gratis Kart sahibi olmak bir mesaj ile yapılabilmektedir. Oldukça kolay ve pratiktir. Gratis Kart almak istiyorsanız aşağıdaki adımları izleyerek bunu kolayca yapabilirsiniz. Gratis Kart başvurusu yapmak için izlemeniz gereken adımlar şu şekildedir:

  • Öncelike cep telefonunuzu alıp mesaj bölümüne gelin.
  • Mesaj kısmına GRATIS KAYIT yazın
  • 7889’a gönderin.
  • Gelecek olan mesaja cevap vererek onaylayın.
  • Artık Gratis Kart sahibi oldunuz. Fiziksel kart olmadan telefon numaranızı vererek alışverişlerde size sunulan fiyat avantajlarından faydalanabilirsiniz.

  Bu adımları yaptıktan sonra hemen alışveriş yapabilirsiniz. Anında işleme geçer. Alışverişinizde indirimden faydalanabilirsiniz.

  Gratis kart alma işlemini mesaj ile yapamazsanız herhangi bir Gratis mağazasına giderek bu konuda yardım alabilirsiniz. İsterseniz Gratis müşteri hizmetlerini arayarak bilgi ve yardım alabilirsiniz.

  Gratis Müşteri Hizmetleri : 0 850 210 69 00

  Gratis Destek E-Posta Linki

  Müşteri Hizmetleri Çalışma Saatleri:

  Her gün 10:00 – 22:00 saatleri arasında hizmet vermektedir.

  Gratis Kart ile Nerede Alışveriş Yapılabilir?

  Gratis mağazalarından ve online alışveriş sitesinden alışveriş yapabilirsiniz.

  Gratis Kart ile alışveriş yapmak için hangi mağazalara gidebileceğinizi aşağıdaki bağlantıyı kullanarak öğrenebilirsiniz.

  Gratis mağazalarını sorgulamak için buraya tıklayınız.

  Online alışveriş yapmak istiyorsanız aşağıdaki bağlantıyı kullanarak Gratis online alışveriş mağazasına ulaşabilirsiniz.

  Gratis Online mağazasına ulaşmak için buraya tıklayınız.

  Online alışveriş sitesine önce üye olmanız gerekir. Gratis.com’da sağ üst köşede bulunan “Üye Ol”a tıklayarak üyelik oluşturma sayfasına ulaşabilirsiniz. Burada ilgili alanları doldurarak üyeliğinizi tamamlayın. Daha sonra kolayca alışverişinizi yapabilirsiniz.

  Gratis Kampanyalarını Nasıl Takip Edebiliriz?

  Gratise ait sosyal medya hesaplarını takip ederek kampanyalardan ve avantajlardan haberdar olabilirsiniz. Aşağıda Gratise ait sosyal medya hesaplarının listesi mevcuttur. İstediğiniz bağlantıya tıklayarak takip etmeye başlayabilirsiniz.

  Instagram

  Youtube