İçeriğe geç

Watsons Kart (Üye Olma ve Puan Sorgulama)

  Watsons kart puan öğrenmek için bulunduğunuz yerden kolayca işlem yapabilirsiniz. Eğer güzelliğinize güzellik katacak fırsatlardan faydalanmak isterseniz mutlaka Watsons kart sahibi olmalısınız. Kart ile birlikte size özel indirimler, her alışverişte puan kazanma fırsatı ve özel ekstra puanlar sizleri bekliyor olacak! Puanlarınız birikdikten sonra, kartınızı aktive etmeniz halinde dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Her 100 puan 1TL değerindedir.

  Watsons Kart Puan Öğrenmek için Ne Yapmam Gerekiyor?

  Watsons kart puan öğrenmek isterseniz size en yakın Watsons mağazalarını ziyaret edebilir, dilerseniz Watsons web sitesini ziyaret edebilirsiniz. Watsons web sitesini ziyaret ettikten sonra solda bulunan menüden kart seçeneğine tıklayın. Ardından puan bilgisine basın.

  Watsons Kart Üye Olmak

  Watsons kart sahibi olmak isterseniz yapmanız gereken tek şey Watsons mağazalarını ziyaret etmektir. Mağazayı ziyaret ettikten sonra yalnızca 2,5 TL karşılığında kart sahibi olacaksınız. Kartın içinde puanlar da yüklü olacak!

  İndirimler Hakkında Bildirim Almak İstemeyen Watsons Kart Sahipleri Ne Yapmalı?

  İndirim bildirimi almak istemeyen Watsons kart sahipleri Watsons ile iletişime geçerek, bildirim gönderilmesinin durdurulmasını talep edebilir. Talep sonrasında:

  • Promosyon,
  • İndirim,
  • Teklif,
  • Kampanya ve buna benzer konularda bilgilendirme alınmaz.

  Bunu yapmak için telefonlarınızdan mesaj kısmına gelin. Ardından büyük harflerle WTS yazın. Mesajı 3525’e ücretsiz olarak gönderin. Dilerseniz cep telefonlarınızdan 0 850 755 99 87 hatlı telefon numarasını arayarak da size bildirim gönderilmesini durdurabilirsiniz. 3 gün içinde size bildirim gönderilmesi durdurulacaktır.

  Watsons Kart Aktivasyonu Nasıl Yapılır?

  Watsons kart aktivasyonu yapmak için dilerseniz:

  • Size en yakın Watsons mağazalarını ziyaret edebilir,
  • Watsons TR mobil uygulaması üzerinden işlemlerinizi yapabilir,
  • Watsons web sitesinden faydalanabilir,
  • 0 850 755 99 87 hatlı Watsons iletişim merkezini arayabilirsiniz.

  Siz aktivasyon işlemini tamamlar tamamlamaz, hattınıza mesaj gelecek. Bu mesaj aktivasyon kodunu içerecek. Kod ile üyelik formuna girdikten sonra kaydet butonuna basın. Ardından onay SMS’i telefonunuza gönderilecek. Bu işlem sayesinde tam 250 puan kazanırsınız. Ortalama 72 saat içinde hesabınıza kazandığınız puanlar yansır.

  Watsons Kart Yanımda Olmadığı Zaman da Kampanyalardan Faydalanabilir miyim?

  Watsons kart olmadan kampanyalardan faydalanmak kısmen mümkündür. Alışveriş yaptığınız zaman, Watsons satış görevlisine kartı alırken kayıt olduğunu telefon numarasını söyleyerek puan kazanabilirsiniz. Fakat kartta olan puanları harcamak isterseniz yanınızda mutlaka kartınızın bulunması gerekir. Kart yanınızda olmadan karta özel kampanyalardan da faydalanabilirsiniz. Watsons kart, kişisel kullanıma özeldir. Bu nedenle kartınızı başka kimseye göstermemeye özen gösterin.

  Watsons Kart Şifresini Unuttum,  Ne Yapmalıyım?

  Watsons kart şifresinin unutulması halinde Watsons iletişim merkezi ile iletişime geçerek kart için yeni şifre belirleyebilirsiniz. 0 850 755 99 87 numarasına ulaştıktan sonra Watsons müşteri temsilcisine şifre almak istediğinizi belirtmeniz yeterli olur. Watsons kartın son kullanma tarihi olmadığından, dilediğiniz kadar kartı kullanmaya devam edebilirsiniz.

  Watsons kart alırken kullandığınız doğum günü ve cep telefonu bilgilerinin güncellenmesi mümkün değildir. Bunun dışında bütün bilgiler online şekilde güncellenebilecektir. Doğum günü ve cep telefonu bilgisi güncellemesi yapmak için iletişim merkezi ile görüşmeniz gerekir. Kartınızı kullanarak yaptığınız alışverişler için ayrıca fiş ya da fatura düzenlenmeyecektir. Mevcut alınan fiş ya da fatura üzerinde kazandığınız ve harcadığınız puan hakkında bilgiler görünecektir. Kartınızın çalınması halinde, Watsons mağazalarından yeni kart satın aldıktan sonra, eski kartınızda bulunan puanları yeni kartınıza aktarabilirsiniz. Müşteri temsilcisi ile görüşmeniz yeterli olur.