İçeriğe geç

IKEA Aile Kart Avantajlarından Nasıl Haber Alınır?

  IKEA Aile Karta özel indirimli ürünleri IKEA mağazalarında bulabilirsiniz. Bu ürünleri kartınızı göstererek almanız durumunda diğer avantajlardan da faydalanabilirsiniz. IKEA Aile Kart sahibi olmak bir çok avantaja sahip olmak demektir. IKEA mağazalarında dönem dönem farklı ürünlerde indirimler yapılır. İndirimli ürünleri turuncu etiketlerinden tanıyabilirsiniz. IKEA Aile indirim etiketine sahip ürünleri kartınızla avantajlı olarak satın alabilirsiniz.

  Eğer IKEA mağazasındaysanız ve tek tek ürünleri incelemek istemiyorsanız IKEA Aile Kart başvuru noktasında bulunan TV ekranından indirimli ürünleri takip edebilirsiniz. Bu yöntemler dışında online olarak kullanabileceğiniz yöntemlerde mevcuttur. Detaylar için makalemizi okumaya devam edebilirsiniz.

  IKEA Aile Kart Avantajlarından Nasıl Haber Alınır?

  IKEA Aile Karta özel indirimlerden haberdar olmak için aşağıdaki kanalları takip edebilirsiniz. Bu kanallar aracılığı ile IKEA Aile Karta özel indirimlerden haberdar olabilirsiniz. İndirimli ürünleri görebilirsiniz.

  • IKEA İnternet Sitesi Üzerinden indirimli ürünler ve restoran indirimlerini görmek için aşağıdaki bağlantıları kullanabilirsiniz. Bu sayfalarda bulunduğunuz ili seçerek sorgulama yapabilirsiniz.

  IKEA Aile Karta Özel indirimli ürünleri görmek için buraya tıklayınız.

  IKEA Aile Karta Özel restoran ürün indirimlerini görmek için buraya tıklayınız.

  • IKEA Mobil Uygulaması Üzerinden yukarıda verilen bağlantıları kullanarak indirimlerden haberdar olabilirsiniz. IKEA mobil uygulamasını akıllı cihazınıza indirmek için aşağıdaki bağlantıları kullanabilirsiniz. Bu bağlantılardan mobil uygulamayı indirdikten sonra ise yukarıda verdiğimiz indirim sorgulama sayfalarından bulunduğunuz ili seçerek sorgulama yapabilirsiniz.

  App Store – IKEA Mobil Uygulamasını indirmek için buraya tıklayınız.

  Google Play – IKEA Mobil Uygulamasını indirmek için buraya tıklayınız.

  AppGallery – IKEA Mobil Uygulamasını indirmek için buraya tıklayınız.

  • IKEA Aile Kart Başvuru Noktasında Bulunan TV Ekranından takip ederek indirimli ürünleri hızlıca görebilirsiniz. Ekrandan IKEA Aile Karta özel indirimli ürünler gösterilir. Bu şekilde kolayca ürünler hakkında bilgi sahibi olup mağazada ilgili ürünü bulabilirsiniz. Eğer size en yakın IKEA mağazasını bilmiyorsanız aşağıdaki bağlantıyı kullanarak yaşadığınız ile göre mağazaların adres bilgisine ulaşabilirsiniz.

  Size en yakın IKEA mağazasını bulmak için buraya tıklayınız.

  Ayrıca bolca vaktiniz varsa ve ürün incelemesini seviyorsanız IKEA mağazasına giderek ürünler arasında bir gezinti yapabilirsiniz. Bu sırada karşınıza çıkan turuncu etiketli ürünler IKEA Aile kartına özel indirimli ürünlerdir.