İçeriğe geç

IKEA Aile Paraları Nasıl Kullanılır?

  IKEA Aile Kart, IKEA’nın müşterileri için sunmuş olduğu avantajlı bir karttır. Bu kart ile müşteriler IKEA’nın sunmuş olduğu ve sunacağı kampanya, avantaj ve indirimlerden haberdar olup, faydalanabilme imkanı kazanırlar. IKEA Aile Kart almak isteyen herkes kolayca alabilir. Tamamen ücretsiz olan bir karttır. IKEA Aile kart IKEA müşterilerine bazı avantajlar sağlar. Bu avatantajlar arasında bulunan IKEA Aile Para olarak adlandırılan imkan ise müşterilere kazanç sağlamaktadır. IKEA Aile Para ile IKEA müşterileri yaptıkları alışverişin belirlenen miktar kadarını IKEA Aile Para olarak biriktirebilirler. Bu oran yapılan alışverişin %0,5’i olarak belirlenmiştir ancak IKEA bu konuda düzenleme yapabilir. Biriken IKEA Aile Para kredileri daha sonra alışverişlerde kullanılabilir.

  IKEA Aile Paraları Nasıl Kullanılır?

  IKEA Aile Kart kullanıcıları IKEA mağazalarından yaptıkları alışverişlerde kazandıkları IKEA Aile Paraları biriktirerek kullanabilirler. IKEA Aile Para kazanıldığı yıl sonuna kadar harcanabilir. Yıl geçtikten sonra panlar sıfırlanır. IKEA mağazalarında mobilya yada ev aksesuarı alışverişi yaparak biriken IKEA Aile Paralarınızı kullanabilirsiniz. IKEA Aile Paralarını kullanmak isteyen IKEA müşterileri IKEA mağazalarında alışveriş yaptıktan sonra kasada IKEA Aile Para kullanmak istediğini belirterek kullanabilirler. Ayrıca IKEA Aile Para kullanmak istemeniz rağmen kartınızı evde unuttuysanız kartsız işlem yapabilirsiniz. Bunun için daha önce Aile kart barkodu almış olmanız gerekir. Barkod numaranızı göstererek puanlarınızı kullanabilirsiniz.

  IKEA Aile Kartın Sağladığı Diğer Avantajlar Nelerdir?

  IKEA Aile Kart, müşterilere IKEA Aile Para biriktirme dışında başka avantajlar sağlar. Taksit imkanları, indirim ve kampanyalardan faydalanmak ve haberdar olma gibi imkanlar vardır. Ayrıca farklı güzelliklerde sağlamaktadır. Bu avantajları şu şekilde sıralayabiliriz:

  • IKEA Aile Kart kullanıcıları yaptıkları 250 TL ve üzeri alışverişlerde Bonus*, Shop&Fly * ve Maximum Kart* kredi kartlarına vade farksız 9 taksit imkanı kazanırlar.
  • IKEA Aile Kart kullanıcıları yaptıkları 250 TL ve üzeri alışverişlerde HSBC Advantage**, Axess**, Bankkart**, CardFinans**, Paraf** ve Worlcard** kredi kartlarına vade farksız 6 taksit ile ödeme imkanı sunar.
  • Yıl boyunca indirimli ürün fırsatlarından ve kampanyalardan faydalanabilirler.
  • IKEA mağazalarında bulunan aktivite ve yeniliklerden öncelikli olarak haberdar olma fırsatı sunar.