İçeriğe geç

İkea Aile Kart Nedir?

  IKEA Aile Kart ikea müşterilerinin kullanabilmesi için çıkan, avantajlar sağlayan bir müşteri kartıdır. IKEA Aile Kart kullanmak isteyen kişiler almak için İkea mağazalarında başvuru noktalarına gidebilirler. Ayrıca online olarak İkea mobil uygulaması ve internet sitesi üzerinden IKEA Aile Kart talebinde bulunabilirsiniz. IKEA Aile Kart ücretsiz olarak alınır. IKEA Aile Kart müşterilere avantajlardan yararlanma imkanıs sunar. Bunun dışında IKEA’da bulunan fırsat ve yeniliklerden haberdar olunmasını sağlar. IKEA müşterileri bu fırsatları geçmeden kullanabilirler. IKEA Aile Kart Türkiye genelinde bulunan tüm IKEA mağazalarında bulunur ve kullanılır. IKEA mağazalarında satılan mobilya ve ev aksesuarlarını alırken IKEA Aile Kart kullanılabilir.

  IKEA Aile Kartın sunduğu avantajları nelerdir?

  IKEA Aile Kart IKEA müşterilerine bir çok avantaj sağlar. Bu avantajları şu şekilde sıralamak mümkündür:

  • IKEA Aile Kart kullanıcıları yaptıkları 250 TL ve üzeri alışverişlerde Bonus*, Shop&Fly * ve Maximum Kart* kredi kartlarına vade farksız 9 taksit imkanı kazanırlar.
  • IKEA Aile Kart kullanıcıları yaptıkları 250 TL ve üzeri alışverişlerde HSBC Advantage**, Axess**, Bankkart**, CardFinans**, Paraf** ve Worlcard** kredi kartlarına vade farksız 6 taksit ile ödeme imkanı sunar.
  • Yıl boyunca indirimli ürün fırsatlarından ve kampanyalardan faydalanabilirler.
  • IKEA’dan yapılacak mobilya ve ev aksesuarı alışverişlerinde, alışverişin %0,5’i kadarını IKEA Aile Para olarak biriktirip kullanma imkanı sunar.
  • IKEA mağazalarında bulunan aktivite ve yeniliklerden öncelikli olarak haberdar olma fırsatı sunar.

  IKEA Aile Kart ile Ödeme Yapılır mı?

  IKEA Aile Kart ile ödeme yapılamaz. Kredi kartı yada alışveriş kartı özelliği yoktur. Sadece avantajlardan faydalanmak ve haberdar olmak için kullanılır.

  IKEA Aile Kart almak isteyen kişiler başvuru için IKEA mağazalarında bulunan IKEA Aile Kart başvuru noktalarına gitmelidirler. Buralardan başvuru oluşturarak kartlarını alabilirler. Ayrıca mobil uygulama ve internet sitesi üzerinden IKEA Aile Kart için başvuru oluşturulabilir. IKEA Aile Kart çok kısa sürede hizmete açılır ve kullanıma hazır hale gelir.

  IKEA Aile Kart almak isteyen kişiler için gerekli bazı kriterler vardır. Bu kriterler şu şekildedir:

  • 18 yaşından büyük olmak,
  • T.C. kimlik ve cep telefonu numarasını bulunması ve bilinmesi
  • Yabancı uyruklu kişiler pasaport numarası ile başvurabilirler.