İçeriğe geç

Koçtaş Kart Nedir?

  Koçtaş Kart, müşterilere özel olarak sunulan bir karttır. Bu kart ile özel indirimler ve ayrıcalıklar müşterilere sunulur. Yapılan harcamalardan puanlar kazanılarak daha fazla avantaj sağlanır. Koçtaş Kart sahibi olan müşteriler kampanyalardan öncelikli olarak haberdar edilir. Markaların özel fırsatlarını kaçırmaz.  Bakiye yüklenen bir kart değildir. Ancak yapılan alışverişlerden dolayı hediye puanlar kazanılır ve bu puanlar kartınızda birikir.

  Koçtaş Kart Nasıl Alınır?

  Koçtaş Kart sembolik olarak kart olarak adlandırılır. Taşımak zorunda olduğunuz bir kart değildir. Koçtaş karta kayıt olaraka yanınızda taşımadan sadece cep telefonu numaranız ile tüm kolaylıklardan faydalanabilirsiniz. Bunun için kullanabileceğiniz iki yöntem vardır.

  Web üzerinden Koçtaş Kart Alma

  koctas.com.tr üyeliğiniz varsa: giriş yapıp Koçtaş Kartım linkine tıklayarak yeni bir kart oluşturabilirsiniz.

  koctas.com.tr üyeliğiniz yoksa: Üye Ol linkini tıklayıp üyelik formundan Koçtaş Kart’ı seçerek anında kayıt olabilirsiniz.

  SMS ile Koçtaş Kart Alma

  Koçtaş boşluk cep telefonu numaranızı yazarak 7276’ya gönderip telefonunuza gelen mesajdaki adımları tamamlamanız yeterlidir.

  Mevcutta Koçtaş Kart’ınız varsa Koçtaş Kartım linkine tıklayarak kartınızı aktifleştirebilir ve kartınızı koctas.com.tr’de kullanmaya başlayabilirsiniz.

  Sadece Koçtaş Kart’a Özel İndirim ve Kampanyalar

  Mağazalarımızdaki tüm reyonlarda mevcut olan indirimlerden sadece Koçtaş Kartlı müşterilerimiz faydalanabilir.Kayıt olurken ya da sonrasında iletişim izni vermeniz halinde, tüm bu kampanya ve fırsatlardan ilk siz haberdar olursunuz.

  Çağrı Merkezinde Öncelikli Hizmet

  0850 209 50 50 numaralı Koçtaş Çağrı Merkezi’ni Koçtaş Kart’a kayıt olduğunuz cep telefonu numarası ile aradığınızda, diğer tüm çağrılar arasında önceliklendirilerek zaman kaybetmeden sorumlulara ulaşabilirsiniz.

  Avantajlı Nakliye ve Montaj Hizmeti

  Koçtaş Kart’ınız ile yapacağınız alışverişlerde, nakliye veya montaj hizmeti almanız halinde indirimli fiyatlardan faydalanabilirsiniz.

  Faturasız/Fişsiz Hızlı İade İmkanı

  Koçtaş Kart’ınızı kullanarak yaptığınız alışverişlerde, hizmet bankomuza cep telefonu numaranızı belirtmeniz halinde, fatura ya da fişiniz yanınızda olmasa da kolaylıkla iade yapabilirsiniz.

  Birçok Markada Koçtaş Kart’a Özel Avantaj

  Farklı sektörlerden bir çok marka ile yaptığımız işbirlikleri ile sadece Koçtaş Kartlılara özel fırsatlardan ve kampanyalardan yararlanabilirsiniz.

  Koçtaş Mağazalarında Ücretsiz İnternet

  Tüm Koçtaş ve Koçtaş Fix mağazalarında Koçtaş Kart’a kayıtlı cep telefonu numaranızı girerek, hızlı ve ücretsiz internetin keyfini sürebilirsiniz.