İçeriğe geç

Cinemaximum Kart Nedir, Başvuru ve Aktivasyon Nasıl Yapılır?

  Cinemaximum kart özelikleri ve aktivasyonu ile ayrıcalıklı fırsatlar dünyasına girmeye hazır mısınız? CGV Cinema Club üyeliği sayesinde vizyonda bulunan filmlerden ve yararlanabileceğiniz kampanyalardan ilk önce siz haberdar olursunuz. Daha avantajlı ve daha keyifli bir sinema deneyimi yaşamak isterseniz, Cinemaximum kart tam da size göre!

  Cinemaximum Kart ile Hangi Avantajlardan Faydalanabilirsiniz?

  Cinemaximum kart kullanarak faydalanılacak avantajlar arasında:

  • Kişiye özel kampanyalar,
  • 3D gözlüklerde 1 TL indirim kazancı,
  • İnternet üzerinden bilet almanız halinde, hizmet bedeli ödememek,
  • Doğum gününüzde faydalanabileceğiniz büfeden alabileceğiniz özel indirimler,
  • Hesabınızda CGV para birikmesi ve biriken paraları büfede, Yoort standında harcama yer alır.

  Cinemaximum Kart Sahibi Olmak için Üyelik Nasıl Yapılır?

  Cinemaximum kart sahibi olmak için üyelik kazanmak adına başvurunuzu yapabilirsiniz. Başvuru sırasında ad, soyad, tel no bilgilerinizi girerek üye olabilirsiniz. Üye olmak için aktivasyon kodu verdiğiniz cep tel numarasına gönderilir. Bu koda tıklayarak üyelik bilgilerini tamamlayabilirsiniz. Dilediğiniz zaman üyeliğinizi başlatabilirsiniz. Üyelik linkini en geç 5 gün içinde kullanmayı unutmayın. Çünkü 5 günün sonunda link aktivasyonu iptal olacak.

  Cinemaximum Kart Sahibi Olmak için Üyelik Ücreti Alınıyor mu?

  Cinemaximum kart sahibi olmak için üyelik ücreti alınmaz. Herhangi bir ek ücret ödemeksizin klube katılarak ayrıcalıklı dünyadan faydalanabilirsiniz. Üyelik işlemleri sırasında şifrenizi belirlenmeniz gerekir. Eğer şifre bilgisini unutursanız, club sayfasından şifremi unuttum seçeneğine tıklayabilirsiniz. Bu seçeneğe tıkladıktan hemen sonra tek kullanımlık şifrenize ulaşabilirsiniz. Şifre ile giriş yaptıktan sonra, yeni şifre belirlemesini yapabilirsiniz.

  Cinemaximum Kart Üyeliği Sırasında Eksik ve Yanlış Bilgi Verilmesi

  Cinemaximum kart üyeliğinde eksik ve yanlış bilgi verilmensi halinde kart sahiplerinin faydalanabilecekleri kampanyalardan faydalanmak mümkün olmaz. Bu bilgilerin mutlaka düzeltilmesi gerekir. Bilgilerinizi güncellemek için cep telefonu ya da e mail ile birlikte ve önceden belirlediğiniz şifreyi kullanarak profilinize ulaşın. Bilgileri değiştirdikten sonra kaydet tuşuna basmayı unutmayın.

  Cinemaximum Kart Hesabında Biriken Paraları Kullanım için Herhangi bir Koşul Var mı?

  Cinemaximum kartta biriken paraların kullanması için hesapta en az 1 CGV para birikmesi gerekiyor. Harcama yaparken de yalnızca 0,5 CGV ve bunun katları olacak şekilde harcama gerçekleştirebilirsiniz. Dilerseniz büfe alışverişlerinde ve bilet alışverişlerinde ödeme yapabilirsiniz. Toplam ödenecek tutarlar için de, bir kısım ödencek tutar için de puanları kullanarak harcama yapabilirsiniz. Her yapacağınız alışveriş için toplam utar üzerinden yüzde 3 oranında CGV para hesabınıza yüklenecektir. Bir gün içinde en fazla 20 CGV para kazanmak mümkün olur. Para kazanmaya başlamak için beklemenize gerek yok. Üyelik bilgileriniz tamamlandığı andan itibaren GGV para kazanmaya başlayabilirsiniz.

  Cinemaximum Kart Hesabında Biriken Paraları Ne Zamana Kadar Kullanmak Gerekiyor?

  Cinemaximum kartta biriken paraların kullanması için süre kısıtlaması bulunuyor. Buna göre, en geç 1 sene içinde birikmiş paraların kullanılması gerekir. Kullanılmayan paralar yeni yıl ile beraber hesaptan siliniyor. Geçerlilik süresi dolduğu için bir sonraki sene puanların kullanılması mümkün değil.

  Cinemaximum kart kullanarak iki farklı üyelikten işlem yapılması mümkün değildir. Kart yalızca kişisel kullanım içindir. Bu nedenle birlikte bilet alınması söz konusu olamaz. Hesabınızda biriken paralar da sizler için özeldir. Bu nedenle başkasına devir edilemez. Puanların nakit paraya çevrilmesi de söz konusu değildir. Yalnızca yapılacak olan alışverişlerde geçerlidir. Eğer hesabınızda bulunan paraların sizden habersiz kullanıldığını düşünüyorsanız, bunu yorum ve öneriler kısmından iletişime geçerek belirtmelisiniz.