İçeriğe geç

Lc Waikiki Hediye Çeki Nasıl Alınır?

  Lc waikiki hediye çeki sevdiklerinizin, çalışanlarınızın, iş ortaklarınızın, yardıma ihtiyaç duyan kişilerin faydalanabileceği onlara vererek mutlu edebileceğiniz ön ödemeli çektir. Bu çeki verdiğiniz kişi Lc waikiki mağazalarından bakiye bitene kadar alışveriş yapabilirler. Sizde sevdiğiniz kişileri mutlu ederek ihtiyaçlarını gidermelerini sağlamak istiyorsanız LC waikiki hediye çeki satın alabilirsiniz.

  Yılbaşı, evlilik yıldönümü, bayram, doğum günü, sevgililer günü gibi özel günlerde sevdikleriniz için LC waikiki hediye kartı satın alabilirsiniz. Böylece kendi hediyelerini bu kart ile seçerek ve beğenerek alabilirler. Giyim ve ev tekstili alanında geniş bir ürün yelpazesi olan LC waikiki’den alışveriş yapmak onları mutlu edecektir. Lc waikiki hediye kartı yada çekini nasıl satın alacağınızı makalemizin devamından öğrenebilirsiniz.

  Lc Waikiki Hediye Çeki Nasıl Alınır?

  Lc Waikiki Hediye Çeki almak için Türkiye’nin her yerinde hizmet veren mağazalarına gidebilirsiniz. Mağazalarda hediye çeki yada hediye kartı satışı yapılmaktadır. Belirli bir limite kadar mağazalardan satın alma imkanınız vardır. Belirli limiti aşarsa yada kurumsal hediye kartı alımı yapmak isterseniz aşağıda bilgilerini vereceğimiz iletişim kanallarını kullanarak görevlilere ulaşabilirsiniz.

  25 TL- 500 TL arasındaki Lc waikiki hediye kart alımlarınızı tüm LC Waikiki mağazalarından yapabilirsiniz. Aşağıdaki bağlantıdan sorgulama yaparak size en yakın Lc waikiki mağazasını öğrenebilirsiniz. İl ve ilçe bilgilerini girerek size en yakın LC waikiki mağazalarının iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

  Size en yakın Lc waikiki mağazası için tıklayınız.

  • Kurumsal Lc waikiki hediye kartları için aşağıdaki bağlantıyı kullanarak iletişime geçebilirsiniz. İletişim bilgileriniz ile size geri dönüş sağlanır ve hediye kartı yada çeki alımınız için yardım edilir.

  Lc waikiki kurumsal hediye kartı alımları için buraya tıklayınız.

  Ayrıca hediye kartı almak için LC waikikinin resmi internet sitesi üzerinde bulunan iletişim formunu kullanabilirsiniz. Formu doldurup göndermeniz durumunda görevliler sizinle iletişime geçerek hediye kartı alımınıza için yardımcı olurlar.

  LC Waikiki iletişim formu için tıklayınız.

  Lc waikiki hediye kartını kullanırken istediğiniz sayıda alışveriş yapabilirsiniz. Tek şart bakiyenizin bitmemesidir. Bakiyeniz biterse almak istediğiniz ürünleri nakit yada kredi kartı ile ödemeniz gerekir. Kartınızın bakiyesini takip etmeniz önemlidir.