İçeriğe geç

Lcw Hediye Kartı İnternet Mağazasında Kullanılır mı?

  Türkiye ve dünya genelinde hizmet veren LC waikiki mağazaları insanlar tarafından tercih edilip sevilmektedir. LC waikiki müşterileri için hediye kartı uygulamasını hizmete sunmuştur. Hediye kartı uygulamasını hizmete sunan Lc waikikinin bu hizmeti ile sevdiklerinize, çalışanlarınıza, ihtiyaç sahiplerine ve daha bir çok kişiye hediye kartı verebilirsiniz. İhtiyaç duydukları giyim ürünlerini kolayca, beğenip kendilerince seçerek almalarını sağlayabilirsiniz. Böylece onları mutlu eder gönüllerini kazanabilirsiniz.

  LC Waikiki kurumsal hediye kartını çalışanlarınıza hediye ederek onların motivasyonunu artırabilirsiniz. Yılbaşı, bayram gibi ortak ve sevilen özel günlerde çalışanlarınız için hoş bir sürpriz yapabilirsiniz. Lc Waikikinin her kesime hitap eden geniş giyim ve ev tekstili ürünlerinden alışveriş yaparak ihtiyaçlarını alabilirler.

  Lcw Hediye Kartı İnternet Mağazasında Kullanılır mı?

  Lc waikiki hediye kartı sahibi kişiler kartlarını tüm LC Waikiki mağazalarında bakiyeleri dahilinde istedikleri şekilde kullanabilirler. Ayrıca Lc waikiki tarafından duyurulan yerlerde de kullanabilirler. Ancak online mağaza üzerinden yapılan alışverişlerde Lcw hediye kartı kullanılamaz.

  Lc Waikiki mağazalarının nerede olduğunu öğrenmek için resmi internet sitesinden sorgulama yapabilirsiniz. Aşağıdaki bağlantıyı tıklayarak ilgili sorgulama sayfasına ulaşabilirsiniz. Sayfadan bulunduğunuz il ve ilçeyi seçerek size en yakın LC Waikiki mağazalarının listelenmesini sağlayabilirsiniz. Size en yakın LC Waikiki mağazasına ulaşarak geniş ürün yelpazesi arasından istediğiniz ve sevdiğiniz ürünleri satın alabilirsiniz. Hediye kartınızın bakiyesi bitene kadar istediğiniz sayıda alışveriş yapabilirsiniz. Ancak bakiyeniz aldığınız ürünlerin ücretine yetmeyecek seviyedeyse yetersiz kalan kısmı nakit yada kredi kartınız ile ödemek durumunda kalırsınız. Bu yüzden bakiyenizi takip ederek harcama yapmanızda fayda vardır.

  LCW Hediye kartı kullanabileceğiniz Lc waikiki mağazası için tıklayınız.

  Lc waikiki mağazalarından hediye kartı ile satın alınan ürünler, diğer ödeme türlerinde olduğu gibi kabul edilir ve değişim işlemlerinde aynı sistem uygulanır. Lc waikiki hediye kartı ile yapılan alışverişlerde ödeme türü peşin ödeme olarak kabul edilir ve ürünlerin fiyatları peşin ödeme üzerinden düşülür. Kart alınırken ön ödemeli olarak ücreti verildiği için bu şekilde kabul edilir. Değişim işlemlerinde de peşin ödeme yapılmış olarak değişim işlemi yapılır.