İçeriğe geç

Metro Kart Avantajları

  Metro market alışveriş yapacak olan müşterilerine kart almak zorunluluğu getirmiştir. Metro markette verilen Metro kart bireysel müşteriler ve vergi mükellefi müşteriler için farklı şekillerde verilmektedir. Bireysel müşteriler daha önce Metro marketten alışveriş yapamamaktaydı. Ancak artık günlük kart çıkartarak alışveriş yapabilirler. Vergi mükellefi olan kişiler Metro kart  çıkarttırarak sektörlerine özel imkanlardan faydalanabilmektedirler. Metro marketten artık herkes alışveriş yapabilmektedir.

  Metro Kart Avantajları Nelerdir?

  Metro Kart’ın avantajları bireysel kullanıcılar ve vergi mükellefi vatandaşlar için farklıdır.

  Bireysel müşteriler için sağlanan avantajlar; kişiye özel sağlanan avantaj ve indirimlerdir.

  Vergi mükellefi müşteriler için sağlanan avantajlar;

  • Ticari bilgileri kayıtlı olduğu için her alışverişte fatura bilgilerini vermek zorunda kalmazlar.
  • İşletme tipine özel olarak yapılan indirimlerden yada promosyonlardan faydalanabilirler.
  • Metro Kart sahibi olabilmek için istenen belgeleri verdikten sonra belirli ürünlerde %1 KDV oranı ile alışveriş yapabilirler.
  • Profesyonel müşteriler için Ticket Plus puanlarını kullanma imkanı sunulmaktadır.

  Metro Markette Hangi Markalar Vardır?

  Piyasada var olan lider ürünleri satmaktadır. Bunların yanısıra kendi ürünlerini de satmaktadır. Bu ürünleri şöyle sıralayabiliriz:

  • METRO CHEF
  • METRO PROFESSIONAL
  • METRO PREMIUM
  • RIOBA
  • ARO
  • TARRINGTON HOUSE
  • SIGMA

  Metro kapıya teslimat hizmeti sunuyor mu?

  Metro’nun böyle bir hizmeti vardır. Müşterilerinin aldığı ürünleri HORECA ve Metro kart sahibi olan müşterilerine online sipariş hizmet sunuyor. HORECA müşterileri Gastro Servis üzerinden alışveriş yapabilirler. Ayrıca bireysel müşteriler Metro Online üzerinden online alışveriş yapabilirler. Ürünleri kapıya teslim edilir. Metro Online ile sadece Kozyatağı ve Ataşehirde bulunan bireysel kart sahiplerine hizmet verilmektedir.

  Kapıya teslimat hizmetinden HORECA müşterileri faydalanabilmektedirler. Bu hizmetten faydalanabilmeleri için müşteri yöneticileri ile iletişime geçerek Metro Gastro Servis müşterisi olmaları gerekiyor. Gastro Servis hizmeti Türkiye genelinde 25 noktadan verilmektedir. Bu noktalarda bulunan müşteriler hizmet alabilmektedirler. Hizmet verilen noktaların bilgisini mağaza müşteri temsilcilerinden öğrenmek mümkündür. İsterseniz internet sitesinde bulunan iletişim formunu kullanarak bu konuda bilgi isteyebilirsiniz. Bireysel müşteriler ise Kozyatağı ve Ataşehirde kapıya teslimat hizmetinden faydalanabilirler. Bunun için Metro Online internet sitesini kullanmaları gerekir.

  Metro online internet sitesi için buraya tıklayınız.

  Gastro servis için buraya tıklayınız.