İçeriğe geç

Money Kart Bakiye Sorgulama

  Money Bonus Kart ile Money kart ve Bonus kartın özelliklerinden ayrı ayrı faydalanabilirsiniz. Bu kart ile Migros mağazalarında alışveriş yaptığınızda taksit yapabilir ve bonus puan kazanabilirsiniz. Anında özel indirimler kazanabilirsiniz. Ayrıca taksit uygulayarak alışverişinizin daha uygun maliyete gelmesini sağlarsınız.

  • Money Kart alabilmek için Garanti banka şubesine yada Migros şubesine başvurabilirsiniz.
  • TC vatandaşı ve gelir belgesi olan herkes başvuru yapabilir.

  Money Kart Bakiye Sorgulama Nasıl Yapılır?

  Money kartınıza ait bakiyenizi sorgulayabilmek için birkaç yol mevcuttur. Bu yollar şu şekilde sıralanabilir:

  • hediyemkart.com İnternet sitesi üzerinden Money Kart Bakiye Sorgulama
  • Migros şubelerinden Money Kart Bakiye Sorgulama
  • Müşteri hizmetleri hattını arayarak Money Kart Bakiye Sorgulama

  hediyemkart.com İnternet Sitesi Üzerinden Money Kart Bakiye Sorgulama

  Money kartınızda kalan bakiyeyi öğrenmek için hediyemkart.com internet adresine girebilirsiniz. Kart bilgileriniz ile birlikte sorgulama yaparak bakiyenizi öğrenebilirsiniz.

  hediyemmart.com üzerinden money kart bakiye sorgulama işlemi için tıklayınız.

  Migros şubelerinden Money Kart Bakiye Sorgulama

  Migros şubelerine giderek kasa görevlilerinden money kart bakiye bilginizi sorgulamalarını isteyebilirsiniz.

  Müşteri hizmetleri hattını arayarak Money Kart Bakiye Sorgulama

  444 1 044 numaralı müşteri hizmetleri hattını arayarak money kart bakiyenizi öğrenmeniz mümkündür. Müşteri hizmetleri temsilcisi bu konuda size yardımcı olacaktır.

  Money Kart Puanları Nasıldır?

  1 Money puan 1 TL olarak geçmektedir. Bu puanları biriktirerek alışverişlerinizde kullanabilirsiniz. Para puanlar nakit para olarak size verilmez. Sadece geçerli olduğu yerlerde alışveriş tutarınızdan düşülür. Money paralarınızı kullanabilmeniz için alışveriş öncesi kasiyere bilgi vermeniz gerekir. Telefonunuza gönderilen şifreyi kasiyere vererek puanlarınızı kullanabilirsiniz.

  Biriken puanlarınızı 30 Haziran’a kadar kullanmanız gerekir. Eğer 1 Temmuz tarihinden itibaren biriktirdiyseniz bu puanları 31 Aralık’a kadar kullanmanız gerekir. Money puanlar kullanma şartları şöyledir:

  • Migoros Sanal Market uygulaması üzerinden alışveriş yapan kişiler Money’leri ile ödeme yapabilirler.
  • Her bir Money, 1 TL değerindedir. Temmuz ayından itibaren Money biriktiren kişiler 31 Aralık tarihine kadar Money harcaması yapmak zorundadır, Money puanlarını kullanmayan kişiler puanlarını kaybeder.
  • MacroCenter üzerinden money puan kullanacak olan kişilerin, kasa görevlilerine puan kullanma isteklerini belirmeleri yeterlidir, kartı yanında olmayan kart sahipleri, cep numarası üzerinden puan kullanabilirler.
  • Petrol Ofisi üzerinden Money kart kullanan kişiler kartlarını Positive kart sistemine dahil ettikleri takdirde Money ve Positive ortak kartlarına puan biriktirebilir, petrol alışverişlerini kart üzerinden yapabilirler.