İçeriğe geç

Multigift Kart Şifresi

  Bildiğiniz gibi Multigift kart ile firmalar müşteri ve çalışanlarına güzel jestler yada yardımlar sunabiliyorlar. Multigift kart ile yapabilecekleriniz sosyal yardımlar, primler, hediyeler olarak sıralanabilir. Sizde çalışanlarınızın motivasyonunu artırmak istiyorsanız Multigift kart kullanabilirsiniz. Motivasyon artışı dışında size vergi avantajı da sağlayacaktır.

  Eğer Multigift karta sahipseniz ve şifresi hakkında merak ettikleriniz varsa makalemiz sizin için faydalı olacaktır.

  Multinet kartı Nasıl Kullanılır?

  Önce size Multinet kart nasıl kullanılır kısa bir bilgi vermek isteriz. Multinet kartınızı kullanabilmeniz için üye noktalara gitmeniz gerekir. Bu üye noktaları multinetin websitesine yada MultiPay uygulamasına giriş yaparak görebilirsiniz. Ödeme işlemini kartın temassız özelliğini kullanarak yapabilirsiniz. Eğer kartınız yanınızda değilse ödemenizi Multipay uygulaması üzerinden karekod ile yapabilirsiniz. Bu ödeme yönteminin detaylarını aşağıda sizinle paylaşacağız. Ayrıca kartınızın bakiyesi erken biterse kredi kartınız ile bireysel yükleme yapabilirsiniz.

  Multigift Kartıma Nasıl Şifre Alabilirim?

  Elinizde Multigift kartınızın şifresi yoksa aktif hale getirmeniz gerekir. Bunun için şifresiz olan kartınıza, pos cihazlarındaki «İşlemler» menüsünden «Şifre İşlemleri» başlığı altındaki «Şifre Aktif» seçeneğini kullanarak kolayca şifre belirleyebilirsiniz.​

  Multigift Kartımdaki Şifreyi Nasıl Kaldırabilirim?

  ​​Multigift kartınızın şifresi varsa ve kaldırmak istiyorsanız bunu firma yetkilinize iletmeniz gerekir. Yetkili talebinizi müşteri hizmetlerine ilettikten sonra şifre kaldırma işlemleriniz başlatılacaktır.

  QR Kod ile Multigift Kart Ödeme İşlemi Nasıl Gerçekleştirilir?

  ​Multigift kartınızın online ödeme izni varsa uygulama üzerinden online ödeme ayarları tamamlandığı takdirde multigift kartınız yanınızda olmasa bile QR kod okutularak ödeme yapılabilir. MultiPay uygulaması yardımıyla ödeme yapılabilmesi için aşağıdaki adımları izleyebilirsiniz.

  • Ödeme yapmak istediğiniz cüzdanı seçin. Bu kartan öde butonuna basın.
  • Daha önce pin tanımlanmışsa pini girin. Mutlaka pin tanımlamanız gerekli.
  • Açılan ekranan POS cihazındaki QR kodu okutun.
  • Ödeme yapılacak olan üye işyeri ve ödemenin alıncağı kart bilgilerini doğrulayın ve ödeme yap butonuna basın.
  • Eğer ödemeniz 30 tl’nin üzerindeyse daha önce tanımladığınız pin bilgisini girin.
  • Pin ve online ödeme izniniz doğralandıktan sonra ödeme işleminiz gerçekleşir.
  • Ayrıca eğer TatlıPara noktası olan bir üye işyerinden harcama yaptıysanız ‘Bugün Buradayım’ butonuna tıklayarak TatlıPara kazanabilirsiniz.

  MultiGift Bakiyemi Nasıl Öğrenebilirim?

  MultiGift bakiyenizi MultiPay uygulamamız üzerindeki ”Cüzdan” ekranından Multi​Gift’i tıklayarak öğrenebilirsiniz.​​