İçeriğe geç

Multigift Kart Nerelerde Geçerlidir?

  Multigift Kart Nedir?

  Multigift Kart kurumsal hediye kartıdır. Bu kart ile şirket sahipleri çalışanlarına ve müşterilerine jestler yapabilir. Bu sayede çalışanlar daha mutlu ve üretken olurlar. Müşterilere sunulan özel çözümleri ile müşteri memnuniyeti sağlanır. İş yeri sahipleri çalışanlarına multigift kart ile neler sağlayabilir:

  • Ayni Yardım
  • Çalışan Yardımı
  • Çalışan Motivasyonu ve Teşvik
  • Bayi Sadakat Programları
  • Marka Kartı

  Multigift Kartı bu alanlarda kullanabilirsiniz.

  Multigift Kart Ayni Yardım

  Çalışanlara nakit yardımı yada erzak yardımı yapmak yerine Multigift Kartı kullanabilirsiniz. Böylece çalışanınız kendi isteği doğrultusunda giyim, erzak yada diğer ihtiyaçlarını seçerek alabilir. Sizde bu kartın avantajı olarak vergi avantajından faydalanırsınız.

  Multigift Kart Çalışan Yardımı

  Ramazan Bayramı Yardımı, Sendikal Yardımlar, Ayakkabı Yardımı gibi çalışan yardımları için Multigift Kart kullanabilirsiniz. Bunun için ihtiyaca yönelik özel kurumsal hediye kartları oluşturulabilir. Özel günlerde kolilerle yardım sağlamak daha zor bir süreçtir. Multigift kart ile bu yardımları daha pratik hale getirebilirsiniz.

  Çalışan Motivasyonu ve Teşvik

  Multigift kart ile çalışanlarınıza motivasyon amaçlı ödüller verebilirsiniz. Böylece çalışanlarınız ile şirketiniz arasında sıkı bağlar oluşmasını sağlarsınız.

  Bayi Sadakat Programları

  Multigift kartın sahip olduğu altyapı ile müşteri odaklı stratejier oluşturabilirsiniz.

  Marka Kartı

  Firmanıza özel hediye kartları oluşturarak müşteri sadakatini artırabilirsiniz. Ayrıca kendi markanıza ait olan bu özel hediye kartlarını ödül kartı olarak kullanabilirsiniz. Böylece firmanızın imajı artar. Kararsız müşterilerinizi kaçırmadan size döndürebilirsiniz. Çalışanlarınıza sunduğunuz kartlar ile kendi seçimlerini yapabilmelerini sağlar ve onları mutlu edersiniz.

  Multigift Kart Nerelerde Geçerlidir?

  Multigift Kartınızı kullanabilmeniz için anlaşmalı üye işyerlerine gitmeniz gerekir. Anlaşmalı olmayan mağazalarda bu kartı kullanamazsınız. Telaşlanmanıza gerek yok çünkü Multigift Kart geniş bir kullanım ağına sahiptir. Bu geniş ağ sayesinde hediye kartınızı birçok seçkin mağazada kullanabilirsiniz.

  Multigift kartınızla alışveriş yapabileceğinizi mağazalar aşağıdaki adreste mevcuttur. Bu adrese tıkladıktan sonra multigift seçeneğini tıklayın ve gelen formda bulunduğunuz il ve ilçe ve mahalle bilgilerini girin. Listele dedikten sonra Multigift Kart kullanılan mekanların yazılı olduğu listeye ulaşabilirsiniz.

  Multigift Kart kullanım noktaları için tıklayınız.