İçeriğe geç

Multigift Bakiye Sorgulama

  Multigift harcadıkça kazandıran hediye kartıdır. Multinet kartın hediye kartı çeşidi olan Multigift kartına sahipseniz bakiyenizin yettiği kadar harcama yaparak istediğiniz ürünü alabilirsiniz. Anlaşmalı işyerlerinden alışveriş yapmanız yeterlidir. Bakiyenizi sorgulayarak aldığınız ürünlerin ödemesine yetip yetmeyeceğini kontrol etmeniz gerekir.

  Multigift Bakiye Sorgulama Nasıl Yapılır?

  Multigift Bakiye sorgulama işlemi için Multinet bakiye sorgulama işlemlerini kullanabilirsiniz. Aşağıdaki yöntemleri kullanarak Multigift bakiye sorgulama işlemini kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

  • Multipay Uygulaması ile Multigift Bakiye Sorgulama
  • İnternet Sitesi Üzerinden Multigift Bakiye Sorgulama
  • Multinet Çağrı Merkezi ile Multigift Bakiye Sorgulama

  Multigift kart bakiyenizi sorgulamak için önce mobil uygulama yada internet sitesinden kayıt olmanız gerekiyor. Kayıt işlemini yaptıktan sonra online işlemler menüsüne ulaşabilirsiniz.

  Kayıt için buraya tıklayınız.

  Kayıt işlemini gerçekleştirdikten sonra hesaba giriş yapabilirsiniz. Artık Multinet Kart Bakiyenizi sorgulayabilirsiniz.

  Multipay Uygulaması ile Multigift Bakiye Sorgulama

  MultiPay, Multinet kartınızı yönetebileceğiniz bir mobil uygulamadır. Size bakiye sorgulama dışında farklı bir çok şekilde hizmet verir. Multipay mobil uygulamasından faydalanmak için önce akıllı telefonunuza indirmeniz gerekir. Daha sonra var olan kayıt bilgilerinizle giriş yapıp Multigift bakiye sorgulama işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Giriş ekranında toplam bakiyeniz yazılı olacaktır.

  Multipay Uygulaması Akıllı Telefona Nasıl İndirilir?

  Uygulamayı indirmek için cep telefonunuzun mobil uygulama mağazasına giriş yaptıktan sonra arama bölümüne ‘
  Multinet’ yazıp indirmeniz yeterlidir. Daha sonra kayıt bilgilerinizle giriş yapıp kartınızı ekledikten sonra, uygulamayı kullanmaya devam edebilirsiniz. Aşağıdaki bağlantıları kullanarak mobil uygulamayı indirebilirsiniz.

  Google Play üzerinden Multipay Mobil uygulamasını indirmek için tıklayınız.

  App Store üzerineden Multipay Mobil uygulamasını indirmek için tıklayınız.

  İnternet Sitesi Üzerinden Multigift Bakiye Sorgulama

  Multinet bakiye sorgulama işlemini internetten yapmak istiyorsanız www.multinet.com.tr ya da https://kullanici.multinet.com.tr/uyeol üzerinden online işlem menüsüne girerek Multinet Kart Bakiye Sorgulama işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

  Multinet Çağrı Merkezi ile Multigift Bakiye Sorgulama

  Multinet Çağrı merkezi numarasını arayarak multinet kart bakiyenizi rahatlıkla öğrenebilirsiniz. Bunun için 444 87 36’yı aramazın yeterlidir. Multinet Çağrı merkezi görevlisi kart sahibi olduğunuzu doğrulamak için size birtakım bilgiler soracaktır. Daha sonra merak ettiğiniz Multinet Kart Bakiye bilginizi öğrenebilirsiniz. Multinet Çağrı Merkezini Multipay’e kayıt olduğunuz numarayla ararsanız kimlik doğrulama kısmı daha kısa sürebilir.

  Multinet müşteri hizmetleri numarası: 444 87 36