İçeriğe geç

Stradivarius Hediye Kartı Nasıl Kullanılır?

  Hediye kartları artık bir çok sektörde kullanılmaktadır. Ön ödeme kartı olarak kullanılan bu kartlar ile sevdiklerinize, çalışanlarınıza, iş ortaklarınıza özel günlerde hediye olarak verilebilir. Böylece sevdikleri bu markalardan istedikleri ürünleri seçerek alabilirler. Kendi hediyelerini kendileri seçerek beğenilmeyen hediye alınmasının önüne geçilebilir. Stradivarius Hediye Kartıda bu amaçla hizmete girmiştir. Stradivarius Hediye Kartı alarak mağazanın ürünlerinden sevdiklerinizin satın almasını sağlayabilirsiniz. Kartın limiti ne kadarsa o kadarlık alışveriş yapabilirler.

  Stradivarius Hediye kartı Stradivarius mağazalarında ve online alışveriş sitesinde kullanılabilin bir ön ödemeli karttır. Sevdiklerinize hediye kartı olarak alınabilir. Önceden ödenen bakiye ile alışveriş yapılabilir. Stradivarius Hediye Kartı Kullanımını merak edenler için makalemizde detaylı bilgileri toparladık. Oldukça kolay bir şekilde Stradivarius Hediye Kartınızı kullanabilirsiniz. Kredi kartı gibi kullanılır. Detaylar ise aşağıda verilmiştir. Stradivarius Hediye Kartı Kullanımını mağazalarda ve online internet sitesinde olmak üzere iki başlık altında sizlerle paylaşıyoruz.

  Stradivarius Hediye Kartı Nasıl Kullanılır?

  Size bir yakınınız tarafından Stradivarius Hediye kartı verildiyse ve bu kartı kullanmak için neler yapabileceğinizi merak ediyorsanız sizin için bu konuda gerekli bilgiyi aşağıda başlıklar halinde derledik. Stradivarius Hediye Kartı sanal olarak yada fiziksel olarak alınabilmektedir. Bu iki şekilde de nasıl kullanacağınızı görebilirsiniz.

  • Stradivarius Mağazalarında Stradivarius Hediye Kartı Kullanımı
  • Stradivarius Online İnternet Sitesinde Stradivarius Hediye Kartı Kullanımı

  Stradivarius Mağazalarında Stradivarius Hediye Kartı Kullanımı

  Stradivarius Hediye Çekini mağazalarda kullanmak için izlemeniz gereken adımlar şöyledir:

  • Eğer Stradivarius Hediye Çekiniz fiziksel ise, diğer kartlar gibi kasa görevlisine verin. Mağazadan satın alınan fiziksel kartların pimi zaten etkinleştirilmiş durumdadır.
  • Eğer kartınız bir eCard ise, e-postayı barkodunuzla yazdırın veya cep telefonunuzda gösterin.

  Bu kadar pratik ve kolaydır.

  Stradivarius Online İnternet Sitesinde Stradivarius Hediye Kartı Kullanımı

  • Stradivarius Hediye Çekini Stradivarius.com’da kullanmak istiyorsanız önce üyelik oluşturarak sisteme giriş yapın.
  • Sonra online mağazadan satın almak istediğiniz ürünleri seçin.
  • Ürünleri sepete ekleyerek ödeme aşamasına gelin.
  • Satın alma işleminin sonunda e-hediye kartı ödeme sistemini seçin ve istenen bilgiyi girin.

  Ödemeyi kredi kartı ile değil hediye kartınızla yapmış oluyorsunuz. Kredi kartı ile alışverişten farkı yok.