İçeriğe geç

NEÜ Kampüs Kart Bakiye Yükleme

  Neü (Necmettin Erbakan Üniversitesi) üniversite bünyesinde kullanılan bir kimlik kartıdır. Turnike ve yemekhane geçişlerinde kullanılan bir karttır. Öğrenciler bu kart ile yemek kaydı yaptırarak yemek hizmetinden faydalanabilirler. NEÜ kimlik kartı almak için öğrğnciler Öğrenci hizmetlerine başvuru yapmalılardır. NEÜ kimlik kartı hazır olduğunda öğrenciye e-posta ile bilgi verir. Öğrenci bu şekilde kartlarını alabilirler. Kartları henüz hazır olmayan yada herhangi bir durumdan dolayı ellerinde olmayan öğrenciler elkart ile gelemeleri durumunda yeni kimlikleri çıkana kadar bu kartlarına yükleme yapabilirler.

  NEÜ Kampüs Kart Bakiye Yükleme İşlemi Nasıl Yapılır?

  NEÜ kartı içine yüklenen bakiyenin harcanabildiği bir karttır. Bu sayede yemek ücretini ödeyebilirsiniz. Yemekhane hizmetinden faydalanabilmek için NEÜ (Necmettin Erbakan Üniversitesi) kartınıza para yüklemeniz gerekir. Para yüklemesi için aşağıdaki işlemleri kullanabilirsiniz.

  • İnternet sitesi üzerinden NEÜ Kampüs Kart Bakiye Yükleme
  • ATM cihazından NEÜ Kampüs Kart Bakiye Yükleme

  İnternet Sitesi Üzerinden NEÜ Kampüs Kart Bakiye Yükleme

  İnternet sitesi üzerinden NEÜ (Necmettin Erbakan Üniversitesi) kartınıza para yüklemek için izlemeniz gereken adımlar aşağıdaki gibidir. Bu adımları eksiksiz ve doğru şekilde yapmanız durumunda bakiyeniz kolayca yüklenir.

  • Aşağıdaki bağlantıya tıklayarak para yükleme sayfasına ulaşın.

  NEÜ Kart para yükleme sayfası için buraya tıklayınız.

  • TC kimlik numaranız ve tek şifre ile sisteme giriş yapın.
  • Burada para yükleme işleminizi yapabilirsiniz.

  ATM Cihazından NEÜ Kampüs Kart Bakiye Yükleme

  AKEF ve Tıp Fakültesi yerleşkelerinde atm cihazları mevcuttur. Bu cihazları kullanarak para yükleme işlemi yapabilirsiniz. ATM cihazından bakiye yüklemesi yapmak için kartınızı cihaza takmanız gerekir. Daha sonra ekranda bakiye yükleme alanını bulabilirsiniz.

  Yüklenen bakiye yemekhane hizmetinden faydalanmak için kullanılır. Yemekhane hizmetinden faydalanmak için yemek almak istediğiniz haftadan önce kayıt yaptırmalısınız. Yemek için kayıt yaptırma işlemi içinde bulunan hafta için yapılamamaktadır. Bu yüzden Perşembe 15:30a kadar sonraki haftanın yemek yüklemesinin yapılmış olması gerekir. Cuma günleri yükleme yapılmaz. Yani sonraki haftanın yüklemesi önceki perşembe gününden yapılmalıdır. Bu saat ve gün geçtiğinde kayıt kapanır. Bu yüzden önceden yemek hizmeti için kayıt tarihinin takip edilmesi önemlidir. Haftanın istenen günlerine göre tercih yapılabilir. Tüm hafta için yemek ücreti yatırılması gerekmez.