İçeriğe geç

ODTÜ Kart Bakiye Yükleme

  ODTÜ (Orta Doğu Teknik Üniversitesi) bünyesinde bulunan alanlarda kimlik kartı ve akıllı kart olarak kullanılan ODTÜ (Orta Doğu Teknik Üniversitesi) Kart için bakiye yüklemesi yapmak isteyenler iki farklı yöntem kullanarak bu işlemi yapabilirler. ODTÜ kartı sadece çalışanlar değil öğrenciler ve çalışanların aileleri de kullanabilir.
  Akademik ve İdari personel eşine ve çocuklarına personel yakını olarak kimlik kartı çıkartabilmektedir. Bu konu ile ilgili detaylara buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Aile üyeleri ODTÜ içindeki tesislerden faydalanabilirler.

  ODTÜ Kart Bakiye Yükleme İşlemi Nasıl Yapılır?

  ODTÜ (Orta Doğu Teknik Üniversitesi) bünyesinde çalışan kişiler ve ODTÜ’de eğitim alan öğrenciler ODTÜ (Orta Doğu Teknik Üniversitesi)  kart bakiyelerinin bitmesi durumunda yada azalması durumunda yükleme yapmak için aşağıdaki yöntemleri kullanabilirler.

  • ODTÜ (Orta Doğu Teknik Üniversitesi) Cüzdanmatik Cihazlarından ODTÜ Kart Bakiye Yükleme
  • İş Bankası ATM Cihazlarından ODTÜ Kart Bakiye Yükleme
  • İnternet Sitesi Üzerinden ODTÜ Kart Bakiye Yükleme

  ODTÜ (Orta Doğu Teknik Üniversitesi) Cüzdanmatik Cihazlarından ODTÜ Kart Bakiye Yükleme

  ODTÜ (Orta Doğu Teknik Üniversitesi) kampüslerinin içerisinde bulunan Cüzdan matik cihazları aracılığı ile ODTÜ (Orta Doğu Teknik Üniversitesi) kartınızda bulunan bakiye miktarını artırabilirsiniz. Bakiye yüklemesi için kullanabileceğiniz cihazlardır. Bu cihazlar hem ODTÜ (Orta Doğu Teknik Üniversitesi) Kart bakiye sorgulama hem de ODTÜ (Orta Doğu Teknik Üniversitesi) Kart bakiye yükleme işlemlerinde kullanılır. Cihaz yardımıyla tüm bakiye işlemlerinizi kolayca yapabilirsiniz. Yetersiz bakiyeye sahipseniz bu yöntemi kullanarak istediğiniz her an bakiye yüklemesi yapabilirsiniz.

  İş Bankası ATM Cihazlarından ODTÜ Kart Bakiye Yükleme

  ODTÜ (Orta Doğu Teknik Üniversitesi) Kart, İş bankası bünyesinde hazırlanmış olan bir akıllı karttır. Bu sebeple İş Bankasına ait bankamatikler aracılığı ile ODTÜ (Orta Doğu Teknik Üniversitesi) Kart bakiye sorgulama ve yükleme işlemleriniz için İş Bankasına ait atm cihazlarından faydalanabilirsiniz. Ayrıca daha önce ODTÜ (Orta Doğu Teknik Üniversitesi) kartınız ile yapılan harcamalarınıza dair ekstrenizi bu cihazlardan alabilir ve inceleyebilirsiniz. İş Bankasına ait atm cihazlarının nerede olduğunu merak ediyorsanız aşağıdaki bağlantıyı kullanarak kolayca öğrenebilirsiniz.

  İş Bankası atm cihazlarının nerede olduğunu öğrenmek için buraya tıklayınız.

  İnternet Sitesi Üzerinden ODTÜ Kart Bakiye Yükleme

  ODTÜ resmi internet sitesi üzerinden bakiye yüklemesi yapabilirsiniz. https://odtucard.metu.edu.tr adresine girerek öğrenci numarası / personel sicil numarası ile giriş yapmanız gerekir. Daha sonra yüklemek istediğiniz miktarı belirtip kart bilgilerinizi girerek bakiye yükleme işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.