İçeriğe geç

Oli Kart Bakiye Sorgulama

  Market Oli, Gaziantep ilinde müşterilerine kaliteli ürünleri ile uygun fiyatlı hizmet sunmaktadır. Market Oli güler yüzlü personeli, koşulsuz müşteri memnuniyetini hedef olan ekibi ile hizmet sunar. Uzun yıllardır hizmet veren işletme Gaziantep ilinin ilk yerli süper marketi olmuştur. Zaman içinde büyüyerek halka mal olan bir market haline gelmiştir. Gaziantep ilinin simgesi ve sevilen bir markası olmuştur. Çok sayıda kiyiye ekmek kapısı olurken halkın sevgisini kazanmış ve hizmetine devam etmiştir.

  Oli Center olarak geçen markette müşterilere indirim ve avantajlar sunmak adına Oli Kart hizmeti verilmeye başlanmıştır. Bu kart ile alışverişlerden indirim, kampanya ve avantajları kullanarak kazanç elde edebilirsiniz. Size özel olarak yapılan kampanyalardan faydalanabilirsiniz.

  Oli Kartı neden almalıyım diyenler için birkaç madde sıralayabiliriz:

  • Oli mağazalarında yapılan kampanyalardan öncelikli haberdar olunur.
  • Meslek gruplarına özel olarak kampanyalar düzenlenir.
  • Size özel teklifler sunulur ve kazanç sağlanır.
  • Oli Kartınız ile yaptığınız alışverişlerde sürprizlerle karşılaşırsınız.
  • Çeşitli hediyeler kazanırsınız.
  • Yapılan alışverişlerden puan kazanıp bu puanları yine alışverişte kullanabilirsiniz.

  Oli Kart Bakiye Sorgulama İşlemi Nasıl Yapılır?

  Oli Kart içinde bakiye bulunan bir kart değildir. Sahibine avantajlar sağlayan bir karttır. Ancak içinde biriktirilebilen puanlar sorgulanabilir. Biriken puanlar alışverişlerde ödeme aracı olarak kullanılabilir. Oli Kart bakiye sorgulama işlemini Oli Kart puan sorgulama olarak yapabilirsiniz. Puanlar biriktirilebilir. Sonra Oli Center Mağazalarında ödeme sırasında kullanılır. Buda Oli Center müşterisi için fazladan indirim anlamına gelir.

  Oli Kart ile müşteriye özel indirim ve avantajlar sunulabilir. Herkese aynı indirim yapılmaz. Buda kart kullanıcılarını daha da özel hale getirir. Oli Kart almak için oldukça ikna edici bir sebeptir.  Oli Kart kullanmak isteyen vatandaşlar Oli center mağazasına giderek başvuru yapabilirler. Size en yakın Oli Center Mağazasına uğrayarak Oli kart sahibi olmak istediğinizi söylemeniz yeterlidir. Burada size kart başvurusu için yardımcı olunur ve Oli Kartınızı almanız sağlanır. Size verilen başvuru formunu doldurduktan sonra kartınız kullanıma açılır. Oli Kartı aldığınız an kullanmaya ve sunduğu avantajlardan faydalanmaya başlayabilirsiniz.

  Oli Center mağazalarından yada müşteri hizmetleri hattından detaylı bilgi alabilirsiniz.

  Oli Center müşteri hizmetleri hattı : 0342 324 16 04