ByNoGame hesap kart bakiye öğrenme işlemleri, özellikle oyun severlerin en sık başvurduğu yöntemlerden biridir. Oyun sektörünün giderek gelişmesiyle birlikte oyun meraklıları çok daha keyifli bir şekilde bilgisayar oyunları oynayabilmek için birtakım konularda ihtiyaç duyarlar. Oyundaki karakterlerini geliştirmek isteyenler için oyun eşyası ya da oyun parası gibi aksesuarların yanı sıra kostüm ve benzeri özelliklere ByNoGame internet sitesi üzerinden kolaylıkla ulaşabilirsiniz. ByNoGame kart bakiye sorgulama işlemleri de en iyi hizmeti almak için hesaplarında ne kadar bakiye kaldığını öğrenmek isteyen oyun severlerin sık sık gerçekleştirdiği işlemler arasında yer almaktadır.

ByNoGame Kart hesabında ne kadar para olduğunu öğrenmek isteyenler ByNoGame resmi internet sitesine giriş yaptıktan sonra ana sayfanın sağ üst kısmında yer alan üye girişi butonuna tıklayarak sisteme giriş yapmalıdır. Bu işlemin ardından ödeme bilgileri menüsü altından ByNoGame kart bakiye sorgulama bağlantısına tıklayarak merak ettikleri bilgilere anında bulaşabilirler. Bu sayede ByNoGame üzerinden gerçekleştirecekleri alışverişlerde ihtiyaç duydukları nakit tutarına göre hesaplarına bakiye yüklemesi yapabilirler.

ByNoGame Kart Nasıl Alınır?

ByNoGame Kart çıkartmak için gerekli olan birtakım önkoşullar bulunmaktadır.  Gerekli şartları taşıyan her oyun sever  internet üzerinden güvenilir bir şekilde oyun harcamaları yapmak için ByNoGame kart sahibi olabilmektedir. Öncelikle ByNoGame kart satın al işlemlerinde 13 yaşın üstünde olmanız gerekmektedir. Kart başvurusunda bulunmak için ByNoGame internet sitesi üzerinden belirtilen başvuru işlemlerini yerine getirmeniz yeterli olmaktadır. Başvurunuzun onaylanmasının ardından tüm şehirlerde bulunan PTT ve anlaşmalı noktalar üzerinden ByNoGame kartınızı temin edebilirsiniz.

PTT şubelerinden temin ettiğiniz kart için SMS ile şifre oluşturduktan sonra ByNoGame Kart param kart sahibi olarak oyun eşyası ya da oyun parası alışverişlerinizde bu kart ile ödemelerinizi çok kolay bir şekilde yerine getirebilirsiniz. Ancak bunun için hesabınıza bakiye yüklemeniz gerekecektir. ByNoGame kartınıza kredi kartı, banka (debit) kartı, havale / EFT ya da ATM üzerinden kolaylıkla bakiye yükleyebilirsiniz. Bu bakiyeyi de dilediğiniz gibi ByNoGame internet sitesi üzerinden yaptığınız alışverişlerde kullanabilirsiniz.

ByNoGame Kart Avantajları Nelerdir?

ByNoGame kart faydaları oyun severlerin yaptıkları alışverişlerde ortaya çıkmaktadır. Şirket iki farklı kart versiyonunu müşterilerinin kullanımına sunmuştur. İsterseniz ByNoGame kart sanal kart başvurusunda bulunurken anonim kart sahibi olabilirsiniz. Bu kartın adından da anlaşılacağı üzere, kartın üstünde herhangi bir kullanıcının adı yazmamaktadır. Bunun yanı sıra kartın diğer versiyonunda ise isminize özel ByNoGame kart sahibi olabilirsiniz. İnternet üzerinden kolaylıkla başvuru yapabileceğiniz ByNoGame kartın avantajları şunlardan oluşmaktadır:

  • ByNoGame’de ve şirketin anlaşmalı iş yerlerinde indirim ve fısatlar
  • Kart ücreti ve masrafının bulunmaması
  • Hızlı ve kolay para çekme imkanı
  • Mobil uygulama ve internet şubesi üzerinden yönetebilme
  • ATM üzerinden ücretsiz para yükleme

ByNoGame Kart Nerelerde Kullanılır?

ByNoGame sanal kart kullanımı oyunseverler arasında her geçen gün giderek artmaktadır. Günümüzde pek çok oyuncu internet üzerinden yeni tanıştığı bu kart hakkında ByNoGame kart nedir sorusunun yanıtını aramaktadır. Bu kart tüm banklarda, POS cihazlarında, ATM’lerde ve internette, Steam’de yani tüm Türkiye’de kullanılabilmektedir. Ayrıca bu kartı BKM Express’e ekleyenler bu kampanyalardan da yararlanabilmektedir.

ByNoGame Kart Para Yükleme Nasıl Yapılır?

ByNoGame kart TL yükleme işlemleri yapmak isteyen kart sahipleri için pek çok farklı yöntem bulunmaktadır. ByNoGame kart para yükleme yapmak isteyen kullanıcılar, internet üzerinden ByNoGame sitesi üzerinde üyelik giriş yaptıktan sonra menü üzerinde yer alan “Ödeme Yap / Bildir” başlığına tıklayarak hesaplarına kredi kartı, banka kartı ya da havale ve EFT yöntemlerinden birini seçerek yükleme yapabilirler.