İçeriğe geç

Shell ClubSmart

  Shell ClubSmart, Shell benzin istasyonundan alışveriş yapanlar için hazırlanmış olan bir karttır. Müşterilere bu kart yoluyla verilen puanlar birikir ve bu puanları daha sonra hediye yakıt almak için kullanma imkanı verilir. Shell ClubSmart ile kazanılan puanlar birikir ve sonra bu puanların yeteceği miktarda yakıt alınabilir. Shell ClubSmart kart programına katılmak isteyenler ve diğer detayları merak edenler makalemizin devamından yeterli bilgiye ulaşabilirler.

  Shell ClubSmart Programına Nasıl Katılınır?

  Shell Clubsmart programına katılarak Shell kart kullanmak isteyenler iki farklı yöntem ile alabilir ve programa katılabilirler. Bu yöntemler şu şekildedir:

  • Shell istasyonlarından Shell ClubSmart Kart Alma
  • Shell İnternet Sitesi Üzerinden Shell ClubSmart Kart Alma

  Shell istasyonlarından Shell ClubSmart Kart Alma

  Nasıl Shell ClubSmart Sahipleri Nasıl Puan Kazanırlar?

  Yakıt almadan önce kartınızı ön saha satış elemanına vermelisiniz. Daha sonra akaryakıtınızı alıp ödemesini yapın. Aldığınız akaryakıt türü ve miktarına göre belirlenen miktarlarda puan kazanırsınız. Puan sistemi aşağıdaki tabloda olduğu gibidir.

  Shell ClubSmart Puanları Nasıl Harcanır?

  Smart puanları kullanmak için kartınızı kayıt edin. Akaryakıt alımında kullanabilirsiniz.Puanlar ilk kullanım tarihinden itibaren 24 ay içinde kullanılmalıdır.