İçeriğe geç

Shell Kart Bakiye Sorgulama Nasıl Yapılır?

  Dünya genelinde hizmet veren akaryakıt firmasıdır. Çoğu insan araçları için gerekli benzin ve diğer ürünleri Shellden alır. Shell’in hizmet sunduğu alanlar şu şekilde sıralanabilir; “Perakende Satışlar”, “Madeni Yağlar Üretim ve Pazarlama”, “Filo Çözümleri”, “Ticari Yakıtlar”, “Enerji ve Gaz”, “Doğalgaz ve Petrol Arama”, “Havacılık”, “Kimya” ve “Denizcilik”. Shell bu hizmetlerin dışında sıvılaştırılmış doğalgaz satışı da yapar. Oldukça geniş bir hizmet yelpazesi vardır.

  Shell Pratik Kart  adı alıtnda yakıt alımlarında geçerli olan bir ödeme kartını hizmete sokmuştur. Kart ile ödeme daha kolay ve hızlı bir şekilde gerçekleştirilebiliyor. Shell Kart firma sahipleri tarafından tercih edilen pratik bir kart olarak karşımıza çıkıyor. Shell kartı iş ortakları, çalışanlar, ditribütörler ve bayilere verebilirsiniz. Akaryakıt alımlarında avantaj sağlarken yapılan harcamaları takip etmede de kolaylıklar sunar. Sunduğu avantajlar ile büyük tasarruflar elde edilebilir. Shell Kart almak için form doldurarak ön başvuru oluşturulabilir. Form için aşağıdaki bağlantıya tıklayabilirsiniz.

  Shell Pratik Kart başvuru formu için tıklayınız.

  Shell Kart Bakiye Sorgulama Nasıl Yapılır?

  Shell Kart bakiye sorgulama işlemi için Shell’in resmi internet sitesini kullanabilirsiniz. Siteye ulaşmak için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz. Bağlantıda bakiye sorgulama formu karşınıza çıkar.

  Shell Pratik Kart bakiye sorgulama sayfası için buraya tıklayınız.

  Tıkladıktan sonra gelen sayfada sizden istenen bilgileri girmeniz gerekir. Sizden kart numaranız ve güvenlik kodu istenir. Bu bilgileri doğru şekilde girerek Shell Pratik Kart bakiye sorgulama işlemi yapabilir ve Shell kartınızda kalan bakiyenizi görebilirsiniz.

  Shell Mobil Uygulamasını Nasıl İndirebiliriz?

  Shell mobil uygulamasını akıllı telefonunuza indirerek bakiye sorgulama işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Aşağıda mobil uygulamayı indirebileceğiniz adresler verilmiştir. Bu adresleri kullanarak mobil uygulamayı indirebilirsiniz.

  Android – Shell Mobil uygulamasını indirmek için tıklayınız.

  IOS – Shell Mobil uygulamasını indirmek için tıklayınız.

  Shell Kart mobil uygulaması ile aracınızdan inmeden Shell Select marketlerden sipariş verebilirsiniz. Kampanyalardan haberdar olabilirsiniz. Puan bakiyenizi görebilir, işlemlerinizi kontrol edebilirsiniz. İstasyon bulucu ile size en yakın Shell istasyonlarını bulabilirsiniz. Yol tarifi alabilirsiniz.

  Shell Çağrı Merkezi Numarası

  Shell Kart için bilgi alabileceğiniz çağrı merkezi vardır. Çağrı merkezi numarası : 444 33 33

  Hattı arayarak ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.