İçeriğe geç

Shell Pratik Kart Bakiye Sorgulama

  Shell dünya genelinde hizmet veren enerji şirketidir. 1923 yılından beri Türkiye’de faaliyet göstermektedir. Enerji alanında yatırımlar yaparak yeni hizmetler sunar ve ekonomiye katkı sağlar. Türkiye’de ki yatırımlarında sürdürülebilir büyüme hedefini öngörür. Topluma ve çevreye karşı sorumluluk bilinciyle çalışan Shell, işini en iyi şekilde yapmak ve uluslararası alanda kazandığı bilgi birikimini ve uzmanlığını paylaşmak için çabalar.

  Shell’in faaliyet alanları şu şekilde sıralanabilir; “Perakende Satışlar”, “Madeni Yağlar Üretim ve Pazarlama”, “Filo Çözümleri”, “Ticari Yakıtlar”, “Enerji ve Gaz”, “Doğalgaz ve Petrol Arama”, “Havacılık”, “Kimya” ve “Denizcilik”. Shell sıvılaştırılmış doğalgaz satışı da yapmaktadır.

  Shell Pratik Kart Nedir?

  Shell Pratik Kart yakıt alımlarında geçerli olan ödeme kartıdır. Ödeme aşamasını pratik bir şekilde yapmayı sağladığı için kolaylaştırıcı bir kart denilebilir. Shell pratik kartı iş ortaklarınıza, çalışanlarınıza, distribütörlerinize, bayilerinize yakıt alımlarını yapmaları için verebilirsiniz. Bakiye yüklenerek kullanılan Shell Pratik Kart ile saydığımız kişileri mutlu edebilirsiniz.

  Shell Pratik Kart özelliklerini ve avantajlarını şöyle sıralayabiliriz:

  • Anlaşmalı 1000’e yakın Shell istasyonunda geçerlidir. Pratik ve hızlı yakıt alımı yapmanızı sağlar.
  • Bakiyesi güncellendiği tarihten sonra 3 yıl geçerlidir.
  • Bütün yakıt alımları tek bir fatura ile takip edilir.
  • Kartlar kişiye göre kişiselleştirilebilir.
  • Online bakiye yükleme ve güncelleme işlemleri, kart talebi ve takibi yapabilirsiniz. Yakıt alımlarına dair raporlama ve detaylara ulaşabilirsiniz.

  Shell Pratik Kart başvuru formu için tıklayınız.

  Shell Pratik Kart Bakiye Sorgulama

  Shell Pratik kartınıza ait bakiyenizi öğrenmek istiyorsanız internet üzerinden yapabilirsiniz. Aşağıdaki bağlantıya tıklayarak pratik kart bakiye sorgulama sayfasına ulaşabilirsiniz.

  Shell Pratik Kart bakiye sorgulama sayfası için buraya tıklayınız.

  Tıkladıktan sonra gelen sayfada sizden kart numaranız ve güvenlik kodu istenir. Bu bilgileri doğru şekilde girerek Shell Pratik Kart bakiye sorgulama işlemi yaparak, bakiyenizi görebilirsiniz.

  «444 33 33» numaralı hattı arayarak Shell Pratik Kart hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

  Shell Mobil Uygulaması

  Shell Mobil uygulaması ile bazı kolaylıklardan faydalanabilirsiniz. Bu kolaylıklardan kısaca bahsetmek gerekirse;

  Aracınızdan inmeden Shell Select marketlerden sipariş verebilirsiniz. Kampanyalardan haberdar olabilirsiniz. Puan bakiyenizi görebilir, işlemlerinizi kontrol edebilirsiniz. İstasyon bulucu ile size en yakın Shell istasyonlarını bulabilirsiniz. Yol tarifi alabilirsiniz.

  Android – Shell Mobil uygulamasını indirmek için tıklayınız.

  IOS – Shell Mobil uygulamasını indirmek için tıklayınız.